CO TO JEST? pytanie do bardziej zorientowanych odemnie. Foto
Odpowiedz do tematu

Kamo04
[Usunięty]
: CO TO JEST? pytanie do bardziej zorientowanych odemnie. Foto
Mam mały problem :-/ W mojej ukochanej po lewej stronie jest "coś" co nie ma obudowy i brzydko wygląda. Chciałbym znaleźć osłonę ale nie wiem jak się nazywa i jak szukać. Przejrzałem dziesiątki zdjęć VT1100C2 i żadna nie ma tego czegoś co moja. POmożcie proszę. Co to jest? Zdjęcie w linku poniżej



http://picasaweb.google.p...feat=directlink

:
może masz jakąś Californijską wersję??

: Re: CO TO JEST? pytanie do bardziej zorientowanych odemnie.
Kamo04 napisał/a:
http://picasaweb.google.pl/zaoczne.wstir/Desktop?feat=directlink


Może się nie znam ale mnie to wygląda raczej jak jakaś "rzeźba" Pana Zenka — domorosłego mechanika.

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
A, czy masz także taka bańkę poniżej chłodnicy? To mi wygląda na jakiś zawór, majacy związek z odpowietrzaniem skrzyni korbowej. :lol:

A patrzyłeś dokąd idą te przewody, od tego ustrojstwa?

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
Kamo04
[Usunięty]
:
Nie wiem jaka to wersja. Jak to rozpoznać? Ściągnięta ze Szwajcarii. Z tyłu na siedzeniu mam Made in USA. A pod chłodnicą właśnie nie ma tej "bańki" jak w innych Shadowkach...

Kamo04
[Usunięty]
:
A przewody... Hmmm... Dwa wchodzą w metalowe rurki, które wchodzą znowu przy wydechach na cylindrze. Na zdjęciu widać trochę. Jeden przewód idzie chyba do gaźnika

:
Może to wersja termostatu ?

:
Zobacz dokładnie gdzie wchodzą wszystkie przewody od tego czegoś. :lol:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
Kamo04
[Usunięty]
:
Też tak obstawiałem. Aha, trzeci gruby przewód idzie do takiego białego zbiorniczka pod bakiem przy wiązce i łączach instalacji. I tam wszędzie jest powietrze... tak jakby z wydechów szło do tego

:
Ten zbiorniczek pod bakiem jest w każdej 1100. Jest to taki jakby odstojnik układu odpowietrzającego silnika. Od niego idzie przewód do obudowy filtra powietrza :lol: Czyli tak jak mówiłem jest to jakiś zawór do odpowietrzania. :lol:

Ostatnio zmieniony przez Todek 2009-09-24, 22:40, w całości zmieniany 1 raz
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
Kamo04
[Usunięty]
:
I na prawdę dziwi mnie, że nie znalazłem tego na żadnej innej Shadowce:-/ A czemu Renegade26 pytałeś czy to Californijska wersja?

:
Czyli wydaje mi się że jest to California tylko moim skromnym zdaniem "bańka" zmieniła miejsce.

Ostatnio zmieniony przez renegade 2009-09-24, 22:41, w całości zmieniany 1 raz
Kamo04
[Usunięty]
:
Tylko czy zawór wyszedł fabrycznie czy ktoś go tam po coś wmontował. Wygląda raczej na fabryczny, bo w cylindrze jest na niego zrobione miejsce i miejsce na przykręcenie go.

:
renegade26 napisał/a:
Czyli wydaje mi się że jest to California tylko moim skromnym zdaniem "bańka" zmieniła miejsce.




Też mi się wydaje, że jest to wersja California, tylko ktoś coś pokombinował z tym baniaczkiem pod chłodnicą. :lol:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
Kamo04
[Usunięty]
:
A dokładnie to jakie zadanie pełni ta bańka, której nie mam pod chłodnicą, a może być nim to coś?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group