/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
mieszanka uboga
Autor Wiadomość
marekk 
marekk

Motocykl: honda shadow vt 750 ACE
Wiek: 48
Dołączył: 03 Lut 2015
Posty: 10
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-09-30, 15:38   mieszanka uboga

Czesc.Od 4 mies.jestem wlascicielem vt 750 99r ACE.Motocykl od samego poczatku w trakcie jazdy dziwnie sie zachowywal.Silnik w czasie jazdy zaczynal przerywac na chwile by znow wrocic na wlasciewe obroty.Sprawdzilem swiece,,,biale.Pomyslalem ze mieszanka uboga wiec podnioslem iglice na podkladkach.Poprawa wyrazna z tym ze nadal mam wrazenie ze w trakcie jazdy predkosc motocykla jakby falowala,dzieje sie tak przy jezdzie ze stala predkoscia jak i przy zamknieciu gazu.Bylem u mechanika,synchro regulacja nic nie dały,poza tym on nie widzi problemu.Usiadlem na taki sam model kolegi i tam jazda zdecydowanie plynna u mnie cos nie tak.
_________________
marekk
 
 
Gabriel 

Motocykl: Yamaha XV 1600
Wiek: 43
Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 810
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: 2018-10-05, 10:14   

Filtr paliwa ? U mnie było podobnie jak filtr był zasyfiały. Często zawodzi odpowietrzania baku. Tworzy wie w zbiorniku podciśnienie i za mało paliwa dostaje. Jest jeszcze ekologia taki EGR. U mnie po wyżuceniu tego motocykl od razu lepiej oddychał. Czasami jak bak jest podrdzewialy zapycha się sitko kranika. Sam kranik może być zasyfiony. Woda w komorze pływaka, jednak jeśli gaźnik był rozbierany to raczej nie to.
 
 
marekk 
marekk

Motocykl: honda shadow vt 750 ACE
Wiek: 48
Dołączył: 03 Lut 2015
Posty: 10
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-10-05, 17:42   

Odpowietrzenie baku mam wrazenie ze jest sprawne,filtr paliwa wymienie w przyszlym tygodniu chociaz nie sadze by byl zapchany.Motocykl podczas przyspieszania ,wtedy gdy zuzywa najwiecej paliwa ,nie wykazuje tego ,,falowania,,.Dzieje sie to przy jezdzie ze stala prdkoscia i w trakcie gdy puszczam gaz. Tak naprawde jest to ledwo wyczuwalne,mechanik nic nie stwiredzil,dla mnie bylo wszystko ok az nie usiadlem na moto kolegi.A gdzie znajduje sie ten EGR bo nie moge namierzyc?
_________________
marekk
 
 
Gabriel 

Motocykl: Yamaha XV 1600
Wiek: 43
Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 810
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: 2018-10-06, 10:24   

Jak odnajdę wyciągnięty to zrobię zdjęcia. Taka mała puszka z wężami. Wyglada jak pająk po wyjęciu. Mechanik będzie wiedział jak się tego pozbyć.
 
 
marekk 
marekk

Motocykl: honda shadow vt 750 ACE
Wiek: 48
Dołączył: 03 Lut 2015
Posty: 10
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-10-06, 20:36   

Chyba wiem o czym mowisz,juz wiem jak to wyglada.Z tego co czytalem to taki filterek z gabki ktory oczyszcza powietrze skierowane nad membrane,nie do konca wiem jak mozna to usunac.Czy jest to bezpieczne dla trwalosci membrany i co zrobic wezykami ktore tam sa,,,,,zaslepic raczej nie.
_________________
marekk
 
 
marekk 
marekk

Motocykl: honda shadow vt 750 ACE
Wiek: 48
Dołączył: 03 Lut 2015
Posty: 10
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-10-08, 17:40   

Wyrzuciłem ta gąbkę i bez zmian.Zauwazylem że przy zmianie biegu na wyższy Moto na chwilę w momencie gdy odejmuje gaz dławi się by za chwilę znów wrócić do normalnych obrotów.Sam już nie wiem, jestem w kropce :(
_________________
marekk
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM