Problem z pojemnością baku
Odpowiedz do tematu

:
Popatrzę później w serwisowke to ci napisze dokładnie co i jak...
Wszystko jest tak jak pisałem wyżej. Pobierz sobie service manual do vt750dc i tam nasz wszystkie schematy i rozmieszczenie elementów na ramie.

:
Skorupek, pompa działa ale wcześniej mogła szwankować. Jeden pin był zaśniedziały i jakby nie do końca wciśnięty chociaż to mogło mi się wydawać. Przeczyścilem i porządnie docisnąłem. Przedmuchałem też wężyk idący z baku luźno na spód motocykla (było tam trochę syfu). Wykręciłem kranik wszystko „na oko” wygląda normalnie, bez pokrzywionych witek itp. Teraz pozostaje nawinąć trochę kilometrów i sprawdzić ile wejdzie do baku.

:
A w kraniku te witki mocno różniły się wysokością??

:
jak porównywałem z fotkami z neta to "na oko" wszystko wyglądało identycznie.

:
Masz układ oczysZczania i neutralizacji oparów z gaznika i baku? Okrągła tuba pod chłodnica? Jeżeli tak to może się przygniótł któryś wężyk od odpowietrzenia do zaworka wacum

:
Skorupek, nie zauważyłem takiej tuby. Jednak na liczniku 130km i jak na razie moto śmiga aż miło więc jedna z wykonanych przeze mnie czynności chyba pomogła.

:
Ja się zatrzymuje co 200 km i tankuje ok 9 litrów. Chyba jest dobrze na rezerwie jeszcze nie nie jechałam

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group