Wydech VT 600
Odpowiedz do tematu

gniew1
[Usunięty]
: Wydech VT 600
Ma ktoś z Was zdjęcie lub rysunek, a może jakiś link na stronę gdzie znajdę przekrój wydechu Vt600. Jestem ciekaw jak jest zbudowany.

: Re: Wydech VT 600
gniew1 napisał/a:
Ma ktoś z Was zdjęcie lub rysunek, a może jakiś link na stronę gdzie znajdę przekrój wydechu Vt600. Jestem ciekaw jak jest zbudowany.




Przy wolnej chwili podeśle coś. Wiem jak wygląda :chytrusek:

Kupiłem LOKOMOTYWĘ :)
zwierzak
[Usunięty]
:
O, to przy okazji też bym poprosił jeśli można:D

:
ja tesz jestem ciekawy :-)

:
wiolator napisał/a:
ja tesz jestem ciekawy :-)


Skoro jest nas więcej to może zapodać tu jakiegoś linka??? Albo.... poświęcić wydech jednej z Shadowek :mrgreen: Sorry ale kojaży mi się to z tym kawałem o dziecku, bębenku i scyzoryku :mrgreen:

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
: Re: Wydech VT 600
Licho napisał/a:
gniew1 napisał/a:
Ma ktoś z Was zdjęcie lub rysunek, a może jakiś link na stronę gdzie znajdę przekrój wydechu Vt600. Jestem ciekaw jak jest zbudowany.




Przy wolnej chwili podeśle coś. Wiem jak wygląda :chytrusek:




Po takich zabiegach jakie przeprowadziłeś na swoim wydechu, to na pewno jesteś znawcą w tym temacie ;-)





Masz fotki wnętrzności? Mój oryginał co prawda leży grzecznie z boku ale kroić go nie mam zamiaru :->

:
Czuję się pionierem, pewnie nie słusznie :-D



Cierpliwości, referat będzie obszerny i wnikliwy :-D ale jak znajdę chwilkę.

Kupiłem LOKOMOTYWĘ :)
gniew1
[Usunięty]
:
Licho napisał/a:
Czuję się pionierem, pewnie nie słusznie :-D



Cierpliwości, referat będzie obszerny i wnikliwy :-D ale jak znajdę chwilkę.






Ok, będziemy grzecznie czekać :mrgreen:

:
Musicie się na prawdę uzbroić w cierpliwość. Myślałem że dzisiaj wieczorkiem coś mi się uda sklecić, ale kolejny dzień z rzędu nie będzie mnie w domu, wiec nie przysiąde do tematu. Rysunek chce zrobić raz a porządnie, tak aby zapchać dziurę w serwisówce. Przypomnieć sobie stare szkolne czasy rysunku technicznego :)

Kupiłem LOKOMOTYWĘ :)
:
ja już wiem co siedzi wewnątrz :mrgreen: dzeki uprzejmości kolegów z pruszkowa :thx:

:
wiolator napisał/a:
ja jusz wiem co siedzi wewnątrz :mrgreen: dzeki uprzejmości kolegów z pruszkowa :thx:




A gdzie zdjęcia?

Marcin
:
wiolator napisał/a:
ja jusz wiem co siedzi wewnątrz :mrgreen: dzeki uprzejmości kolegów z pruszkowa :thx:


Zwinęli ci na Pruszkowie zewnętrzne osłony ? :D

Post zawiera lokowanie produktu oraz śladowe ilości orzechów.
:
MCY napisał/a:
wiolator napisał/a:
ja jusz wiem co siedzi wewnątrz :mrgreen: dzeki uprzejmości kolegów z pruszkowa :thx:




A gdzie zdjęcia?


pozwolili tylko popatrzeć :-( ;-)

:
potfur napisał/a:
wiolator napisał/a:
ja jusz wiem co siedzi wewnątrz :mrgreen: dzeki uprzejmości kolegów z pruszkowa :thx:


Zwinęli ci na Pruszkowie zewnętrzne osłony ? :D


ha ha ha...... ;-)

:
potfur napisał/a:
wiolator napisał/a:
ja jusz wiem co siedzi wewnątrz :mrgreen: dzeki uprzejmości kolegów z pruszkowa :thx:


Zwinęli ci na Pruszkowie zewnętrzne osłony ? :D


W życiu do Pruszkowa nie pojadę :-)8

UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group