/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy ktoś może pomóc
Autor Wiadomość
caymofo 

Motocykl: VT 600
Dołączył: 11 Cze 2018
Posty: 34
Skąd: Opole
Wysłany: 2018-07-27, 08:45   

A da się w ogóle przeszczepić jakieś poddupki z innego (większego modelu)? Oczywiście chodzi mi o przeszczep bez jakichś radykalnych ingerencji w budowę moto. Mam na myśli siedzisko kierowcy i pasażera. Gdzieś coś kiedyś wyczytałem w innym wątku, że ktoś podejmował próbę podmiany siedziska pasażera właśnie w VT600 i coś kombinował, żeby dać siedzenie pasażera z innego moto, ale chyba temat umarł i finalnie oryginalne siedzenie poszło do MarioMoto na przeróbkę. Jakbyście mieli jakieś info / pomysły to proszę o wszelkie sugestie.

EDIT:

Temat przeróbek sześćsetki do zamknięcia, ponieważ moja szadołka została sprzedana. Wpisy w tym wątku zostawiam dla potomnych, może ktoś w przyszłości będzie chciał skorzystać. Co do samej sprzedaży to mam trochę mieszane uczucia, bo sprzęt był naprawdę bardzo wdzięczny, bezawaryjny, przyjazny i ekonomiczny.. wahałem się do samego końca w dniu sprzedaży i nie byłem pewien czy się nie rozmyślę i jej nie zostawię. Jednak stało się. Będę ją bardzo dobrze wspominał. Mimo niezaprzeczalnych zalet i super wyglądu okazała się po prostu za mała do podróżowania w dwie osoby. Uznałem, że zabawa w ewentualne przeróbki podnóżków i kanapy to dość spory wydatek (łącznie +/- 1000,-), a efekt może nie być do końca zadowalający. Po drodze wchodziła jeszcze w grę wymiana plecaczka na mniejszy (mój ma 180cm długości), ale to zbyt ryzykowne :mrgreen:

W każdym razie stanęło na tym, że mam trochę gotówki, ale nie mam sprzęta, a sezon jeszcze trwa i jeszcze trochu można w tym roku pojeździć. Pytanie do Was - czy ktoś mógłby mi poradzić czy vt1100 z końca lat 90' (powiedzmy roczniki 87-89) będzie faktycznie wygodniejsza i w odbiorze "większa"? Katalogowo to jest jakieś 5cm dłuższa i wiadomo masywniejsza, ale czy rzeczywiście jeżdżąc 95% z pasażerką odczujemy poprawę komfortu? Ewentualnie jakieś alternatywy :koso: ?

LwG.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM