/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Gaźnik
Autor Wiadomość
kriss880 
kriss880


Motocykl: Honda Shadow 600
Wiek: 35
Dołączył: 04 Lis 2016
Posty: 35
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 2018-04-25, 18:05   Gaźnik

Witam
Kupiłem juz w takim stanie motocykl i nie wiem gdzie idzie ten wężyk na (czerwono). Aktualnie wchodzi jak by w siedzenie.
A mam pytanie co do tych wylotów na zielono to one wchodzą w oczyszczacz powietrza którego tez nie mam bo jakiś mechanior (właściciel przede mną francuz) wykręcił to z całym filtrem i zamontował filtr stożkowy. A pytanie moje czy moge te przewody podpiąć bezpośrednio pod filtr powietrza żeby nie łapały lewego powietrza? A jak sie z czasem dorobie to kupie ten cały filtr oryginalny.
Pozdrawiam
 
 
Ruffi 


Motocykl: Yamaha Xv1900CU Raider, HD Dyna fxdl
Wiek: 48
Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 118
Skąd: Radom
Wysłany: 2018-04-25, 21:30   

Nigdzie go nie podłączasz jest to przewód który ma sobie wisieć (chyba jest to przewód związany z podciśnieniem - mogę się mylić) u mnie siedzi tam gdzie idą przewody paliwa do zbiornika i do gaźnika.
 
 
kriss880 
kriss880


Motocykl: Honda Shadow 600
Wiek: 35
Dołączył: 04 Lis 2016
Posty: 35
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 2018-04-25, 21:45   

Czesc
I u mnie też tak leży miedzy tymi przewodami do paliwa, wiec wszystko dobrze, dzięki tylko teraz te dwa wyloty mam taka nadzieje ze podłącze do filtra i sie jakoś wyreguluje te obroty.
 
 
Ruffi 


Motocykl: Yamaha Xv1900CU Raider, HD Dyna fxdl
Wiek: 48
Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 118
Skąd: Radom
Wysłany: 2018-04-25, 21:57   

Te dwa idą do puszki tez chyba coś z podciśnieniem związane. Puszka jest z filterkiem z gąbki i zamocowana jest na airboxie - zobacz w fishpart dla hondy. Niech się wypowiedzą bardziej znający ten temat ale wydaje mi się, że powinno moto chodzić tylko ze nie po to jest tam gąbka żeby była. konstruktorzy dla jakiegoś celu ja tam dali. Jak nie będzie tego pudełeczka to brud może się dostawać do gaźnika tak myślę.
https://www.partsfish.com...008/air-cleaner
przewody 12 i 13 idą na te króćce
 
 
Przemszon 

Motocykl: VT 600 & XV125
Wiek: 34
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 68
Skąd: Czaplinek/Poznań
Wysłany: 2018-04-27, 22:22   

kriss880 napisał/a:
Czesc
I u mnie też tak leży miedzy tymi przewodami do paliwa, wiec wszystko dobrze, dzięki tylko teraz te dwa wyloty mam taka nadzieje ze podłącze do filtra i sie jakoś wyreguluje te obroty.


Kriss880 a powiedź mi, masz wydechy przelotowe albo jakieś akcesoryjne, czy w pełni oryginalne?
 
 
kriss880 
kriss880


Motocykl: Honda Shadow 600
Wiek: 35
Dołączył: 04 Lis 2016
Posty: 35
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 2018-05-04, 13:39   wydechy

Cześć, wydech mam raczej nie oryginalny, ale to przede mną francuz modyfikował razem z prostą kierownicą i filtrem stożkowym, ze nie moge obrotów ustawić. Ale jeszcze z 2 tygodnie i sezon rozpoczynam. haha
 
 
Przemszon 

Motocykl: VT 600 & XV125
Wiek: 34
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 68
Skąd: Czaplinek/Poznań
Wysłany: 2018-05-08, 16:54   

To typowa modyfikacja w tych shadowkach przy przelotowych wydechach wywala sie airboxa i zmienia dysze w gaznikach. Moze dysze nie byly dobrane dlatego masz problem z obrotami. Jak zamontoujesz oryginalny airbox o ktorym pisalaes to bez oryginalnego wydechu tez mozesz nie ustawic obrotow, sprawdz jakie masz dysze w gaznikach
 
 
JohnM 


Motocykl: VT600 '93
Wiek: 33
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 175
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2018-05-10, 12:19   

Tak poza tematem. A nie chciałbyś się "pozbyć" tego wydechu ?
Pozdr.
_________________
Nothing is over! Nothing!
 
 
 
kriss880 
kriss880


Motocykl: Honda Shadow 600
Wiek: 35
Dołączył: 04 Lis 2016
Posty: 35
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 2018-05-11, 05:34   

Cześć, pozbyć nie, jestem przywiązany sentymentalnie do tych wydechów, hahah buta sobie stopiłem na nich.
Nie mam pojęcia czy dysze były zmieniane, teraz chce wszytkie przewody z gaznika jakoś do tego airboxa przymocuje aby nie łapały lewego powietrza i zrobie synchronizacje i zobaczymy jak bedzie smigał.
Jeszcze był problem jak na 4 biegu chciałem jechać np 90 to obroty lekko falują, jak by chciał troche przygasać.
Ale uczyłem sie jeździć na WSK-ce więc SHADOW to jakiś krok do przodu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM