Wymiana Reflektora na 1300
Odpowiedz do tematu

: Wymiana Reflektora na 1300
Witajcie.
Wpadł mi ostatnio do głowy pomysł, by zmienić sobie reflektor w mojej 125 na taki, jaki jest chociażby w 1300, nieco większy, okazalszy. Wiem, fanaberia. Pytanie w związku z tym. Czy jest to możliwe? Czy mocowania lampy pozwalają na taki "tjuning"?

:
tę samą lampę co u nas znajdziesz (podobno ;) ) w kilku modelach VT1100, VT750,

możesz albo "powiększyć" swoją lampę jakimś daszkiem.. to będzie tjuning ;)
albo faktycznie wymienić na "chociażby" VTXową ;) całą lampę - będzie pewnie droga.. ta fanaberia.
kto bogatemu zabroni :mrgreen:

połączenie jest podobne - dwie śruby
nawet jeśli nie będzie pasowało od razu, to przecież tylko jedna przejściówka potrzebna, która dopasuje otwory.

:
Taka mnie kusi.... ponoć jest od 1300
http://allegro.pl/lampa-r...2.html#imglayer

:
Stawhen napisał/a:
Taka mnie kusi.... ponoć jest od 1300
http://allegro.pl/lampa-r...2.html#imglayer


Nie wiem czy to takie cus cudenko, ale mialem do czynienia.
1. Zadnej regulacji, prawo/lewo, gora dol! Porazka
2. Jeszcze wikdza porazka odksztalcony plastik od temp zarowki.
3. Co to za zarowka 35/35 W

:
to jest chińska podróbka na gów...ne żarówki. Do VTX lampa kompletna kosztuje ok. 1200 zł

:
Nie kupuj chinoli tego typu na wzór VTXa bo to szmelc a mówie z autopsji :D do tego 35W (ja byłem tak narwany że ominąłem tą ważną cechę) która ci nawet czarnej d... nie oświetli :D widziałem, jechałem i zmieniłem. Te oryginały od VTXa chodzą drogo bo koło 9 stów, ale można zamienniki (60/55W) dorwać na allegro za około 400 zł...

:
Potwierdzam powyższe opinie :-P szajs bez regulacji. Założyłem do swojej 750 Aero. Co prawda ja zmieniłem żarówkę na Osrama h4 za 80 złociszy i w miarę to świeciło, ale chyba nie o to w tym chodzi... no chyba, że jeździsz w dzień i tylko wygląd się liczy. W każdym razie teraz mam VTXa reflektor ori nie ma nic wspólnego z tą co podałeś w linku :-P

Jest: Yamaha Stratoliner XV1900
Był: Honda VTX 1300S, Honda Shadow VT750 C4, Honda Shadow VT125, Romet Chart 50...
:
Znam kogoś kto z chęcią sie z Tobą zamieni na lampy ma Vtx 1300 ale marzy o lampie od vt 1100

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group