Moja Anastazja :-D
Odpowiedz do tematu

: Moja Anastazja :-D
Po kilkunastu tygodniach pracy Anastazja ujrzała światło dzienne :-)8 Zostało jeszcze parę rzeczy do zrobienia, ale to już detale. Jeśli chodzi o jazdę, to w porównaniu z 600-tką jest przepaść, zarówno pod względem silnika jak i komfortu. Wrażenia z jazdy na 1100 przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Tym się nie jeździ, tym się płynie po asfalcie :ride: :mrgreen:



Ostatnio zmieniony przez Night 2017-09-15, 12:25, w całości zmieniany 3 razy
:

:
No łał! dla mnie boska! i taka... przejrzysta. To tak "kobiecyim okiem" :toast:

Jeśli marnowanie czasu daje ci radość, to nie jest to czas zmarnowany.
:
No ,no :ride:

Pozdrawiam wszystkie motocyklistki i motocyklistów !!!
:
A mi się "nie widzą" kierunki i stop, jego umiejscowienie, do tej kierownicy bardziej pasuje siodło solo.

"Nie ma, nie może być słynniejszej muzyki od tej, kiedy w piecu huczy ogień, a za oknem duje wiatr" E.S.
:
oktan77 napisał/a:
A mi się "nie widzą" kierunki i stop, jego umiejscowienie, do tej kierownicy bardziej pasuje siodło solo.


Siodło solówka jest w garażu, przekładka trwa 2 minuty. Z solówką faktycznie wygląda lepiej, ale moja druga połówka lubi jeździć ze mną stąd też wariant 2-osobowy :-D Stop jest dokładnie taki jak chciałem a kierunki są tylko dla tego że być muszą ;-) więc w założeniu miały być jak najmniejsze żeby nie psuć czystości linii. Wielgachne fabryczne semafory od razu wylądowały w pudle razem z gmolami, spacerówkami, oparciem i innym zbędnym ustrojstwem :-P

:
Zgadza się, że ładnie to wygląda w takiej czystej formie, ale czy ten stop jest widoczny z tyłu, tak bardziej z prawego tyłu ? Zaraz mi powiecie a co, ma być jeszcze z boku widoczny ? ( nie, nie czepiam się ;-) )

"Nie ma, nie może być słynniejszej muzyki od tej, kiedy w piecu huczy ogień, a za oknem duje wiatr" E.S.
:
Piękna sprawa :-)

I love to ride
I hate to arrive
:
Oktan77 - Stop jest jak najbardziej widoczny (sprawdzone w testach drogowych ) :-) Nie mniej dziękuję za troskę o moje cztery litery :thx: :-D

:
A tak sobie gada :-)

https://youtu.be/zAc-2OSlgf0

:
:mrgreen: Gratulacje :mrgreen:

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
:
O w mordę, ape hanger - moje marzenie! Super, czysto, bez obwieszania zbędnym badziewiem i frędzlami.

Gada też fajnie. Na ucho, to osiągnąłeś brzmienie podobne do mojej Cobry, tylko u mnie nie ma tej nuty bulgotu przy schodzeniu z obrotów. Słyszę w 0,38'. Mnie to ciągle wkurzało w poprzednich wydaniach mojego wydechu. Ale całość - dla mnie bomba! :-D

Tylko z takim ogonem z tyłu to raczej musisz uważnie wyszukiwać trasy pod kątem jakości nawierzchni ;)

PS Jakbyś zmieniał siodło to go nie wywalaj, bo mi do szczęścia brakuje właśnie napisu HONDA Made in USA z tyłu.

:
Bajka :mrgreen:

:
Bardzo ładna. Gratulacje!

:
Gratulacje :toast:

UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group