Odbariwony/przegrzany wydech - Silver Tail
Odpowiedz do tematu

: Odbariwony/przegrzany wydech - Silver Tail
Czołem.

Zmieniłem wydech w Hani na Silver Taila (dubeltówka). Przejechałem nią ok 400 km i kolanko rury, która wychodzi z tylnego zaworu wygląda już fioletowo... na zdjęciu tego aż tak nie widać... Czy ja coś źle założyłem? Czy to normalne? Dlaczego się tak grzeje?

:
Nałóż dedykowane osłony termiczne i nie będziesz widział.

kilka udostępnionych foto
https://goo.gl/photos/tGRvfjn7TsppQYWcA
:
a masz uszczelke pod pokrywa sprzęgła? bo jej nie widać - u mnie widać i to sporo wystaje. tak mi sie w oczy rzuciło ;-)

:
Nie bardzo wiem o jaką uszczelkę chodzi. Nie było żadnej w zestawie. Mozesz podesłać zdjęcie?
Co do osłony MARQ, czy to jest też chromowana ?

:
Widzisz Zamku, mąciwodo :-)8 rzucasz offtopem nie uprzedzając i robi się zamieszanie ;)

Osłony termiczne - tak, są chromowane.
o takie:


myślałem kiedyś, że są z zestawu silvertail - ale nie są..

u mnie kolory są podobne jak u ciebie ale wydech już jest parę lat, przypuszczam, że ok. 10.

:
No no... będzie wyglądać jeszcze bardziej rasowo ... :chytrusek:

MARQ, czy Ty masz takie osłony? Jak się je montuje? Może jakieś foto?

:
mam takie właśnie.. i zawsze myślałem, że każdy silver ma ;)
robią robotę


na foto niżej widać uchwyty od spodu
(robiłem fotki po spawaniu urwanego i dorabianiu drugiego urwanego)



zakładasz je na rury i mocujesz obejmami stalowymi zaciskowymi, tego typu

:
:chytrusek: nooooo. wygląda mięsiście, jak należy...
Już wiem co robić. Dziękuję MARQ.

:
możesz zastanowić się nad podłożeniem czegoś pomiędzy rurę a te uchwyty/opaski - a jak wpadniesz na pomysł co, to daj znać.
może pomoże na te urywające się uchwyty... bo to chyba od drgań mi się pourywały i brzęczały. albo i temperatura rury pomogła. może bandażu kawałek?

kilka udostępnionych foto
https://goo.gl/photos/tGRvfjn7TsppQYWcA
:
uszczelka pokrywy sprzęgla o np taka cholera przepraszam ale zboczenie zawodowe i od razu zauważyłem że nie widać - może tak ma być, może jest ori fabryczna i po prostu jest idealnie dopasowana. ja u siebie juz miałem wymienianą i mi wystaje tak że ja widać

:
Z tego co się zdążyłem dziś zorientować to producent przewidział te osłony oryginalnie do ST ale sprzedaje osobno... sprytnie. Dlaczego więc miałoby się coś urywać.
MARQ Ty masz oryginalne czy zamienniki?

:
Marq u mnie w przeglądarce nie wyświetlają się zdjęcia... tylko to jedno z osłonami ale te z Twojego Moto już nie :(

Ostatnio zmieniony przez luck48 2017-09-01, 07:37, w całości zmieniany 1 raz
:
Podobne osłony fabrycznie wychodziły Honda Shadow 600 :) wygląda to Świetnie!

:
Mam ja w swej VT600 Silver Tail z osłonami i potwierdzam, wyglądają przednio. Choć też są delikatnie ciemniejsze niż pewnie były kiedyś. Zawsze myślałem, że to część zestawu.

:
VT600 to inna liga. Mam taką w rodzinie i wygląda zacnie...
A czy przy Twoich ST osłony są montowane też na opaskę? Bo w VT600 kuzyna wygląda, jakby były mocowane na stałe fabrycznie - fakt, on nie ma ST, tylko fabryczne wydechy.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group