Ubezpieczenie OC na Hanię 125
Odpowiedz do tematu

: Ubezpieczenie OC na Hanię 125
Panowie od wielu lat mam super oferty na ubezpieczanie moich samochodów w moim banku. Nigdy nic taniej nie znalazłem. Wpadłem na pomysł żeby i moją Hanusię w tym samym miejscu ubezpieczyć. Spotkała mnie nie miła niespodzianka. Samochody owszem tak, ale motocykle to już nie. Sama konsultantka powiedziała żebym szukał gdzie indziej bo u nich na motocykl to kapcie mi pospadają. Mam zatem pytanie do Was - gdzie i za ile ubezpieczacie swoje 125-tki?

Przesiadka na 750 ACE C2 - teraz w poszukiwaniu VTX 1800F lub C
:
Łódź, OC w Warcie, 60% zniżek, 51 zł na rok

:
No popatrz, ja w Poznaniu przy takich samych zniżkach 91 zł na rok (PZU)

:
60 % znizek na samochodach.
Prawko tylko kat. B
W zeszlym roku pierwszy raz na motocyklu.
Uniqa zaproponowała 119 zl/rok (w PZU było jeszcze drożej)

Pozdrawiam
silver77
:
To nie wiem, czemu mam tak tanio. Żadnych znajomości, wykupione u przypadkowego agenta w wydziale komunikacji

:
Max zniżki i w HDI placilem 47zł. na rok. Wszystko u nich płace (prywatne biuro ubezpieczeniowe) i wybierają najkorzystniejszą umowę.

LwG
:
Ja w PZU 60% zniżek za OC 91 zł jakoś + 47 za NW w sumie 138 zł. Za AC przy 30% zniżki zaproponowali 1250 zł /rok ale podziękowałem. Ubezpieczenie zakłada zawsze szkodę całkowitą przy min kolizji.

:
Ja mam 60% zniżek i w Warcie 49 zł ;)

:
O kurde!
To ja mam na osobówki 60% i płaciłem za OC ok. 130 zł a niby znajomy ubezpieczyciel :D

:
Przy tak niskich kwotach ubezpieczenia napiszcie jeszcze czy posiadacie prawo jazdy kat. A.
To chyba ma znaczenie czy kierowca motocykla ma A, czy jeździ mając B.

Pozdrawiam
silver77
:
PZU 60% 71 zł - tu chyba nie ma znaczenia od kiedy, jaka kat. Bo w niektórych firmach patrzą od kiedy kat.A i uzależniają od tego wysokość składki

Bądźcie pozdrowieni wszyscy kochający Shadowki i Bunię :-)
MOJA HANUŚKA :-)
:
Nawet nie zapytali o kategorię. Kiedyś chyba skserowali mają w systemie, prawko mam od 86 roku potem inne kategorie, do A nie doszedłem ;))
Z kolei osobowe mam razem z dorosłą córką bez prawa jazdy i podwyższone OC za młodocianego, mimo że nie jeżdzi. Przynajmniej zniżki już lecą.

LwG
:
60% zniżki i w PZU 90 złotych.
Wysokość składki zależy także od regionu - u nas na przykład średnia szkodowość jest dość wysoka to i składki wyższe :-/

Silnik, dwa koła i mina wesoła :-)
:
ja z ulicy wszedłem do takiego
!!! fixa mixa mamy wszystkie ubezpieczenia u siebie !!! czyli agentura (reklama: ABPORT)

znalazła mi pani ze 4 różne (tylko niektóre ubezpieczalnie bawią się motocyklami)
a bez żadnych moich zniżek za historię OC:
rozpiętość była od ponad 500zł do ostatecznie chyba poniżej 100zł - wyszło tak tanio, że wziąłem jakiś pakiet z lawetą do 200km czy coś takiego równie niezbędnego na co dzień... ;)
ale jak mówię - zero zniżek.

tak czy inaczej - jest/była bardzo duża rozbieżność w cenach samego OC. warto popytać.

kilka udostępnionych foto
https://goo.gl/photos/tGRvfjn7TsppQYWcA
:
Mam 60% zniżki, OC na moto kupiłem w PZU - 95zł.

Był Cień 750, jest Złote Skrzydło 1800
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group