Zakupy w sklepie internetowym www.cmsnl.com
Odpowiedz do tematu

: Zakupy w sklepie internetowym www.cmsnl.com
Mam pytanie do użytkowników modelu VT 700 - 750 dotyczące zakupu części na portalu www.cmsnl.com. Będę wdzięczny za podpowiedź jak można dokonać zakupu na tym portalu. Pozdrawiam.

:
Najpierw klikasz na jeden z dużych kwadratów ze zdjęciami moto, potem wybierasz "motorcycle", potem swój model na nast. ekranie, dalej grupę części. Dostaniesz sie wtedy na stronę, gdzie masz rysunki z numeracja części. Poniżej rysunków masz listę tych części, zaznaczać co chcesz, wrzucasz do wózka, robisz "checkout", podajesz dane i cierpliwie czekasz na kuriera

: Zakupy w sklepie internetowym www.cmsnl.com
A płatności i potwierdzenie zakupu w formie rachunku?

:
to na pewno jest na samym końcu - płatność karta i zamówienie na maila

: Zakupy w sklepie internetowym www.cmsnl.com
Mam sprawę u rzeczoznawcy z OC sprawcy . Moja Honda ucierpiała w czasie kolizji z wymuszającym pierwszeństwo przejazdu autem. Ubezpieczyciel "miga się" z rzetelnym obliczeniem wysokości odszkodowania i dlatego szukam nowych części do modelu VT 750c z 85 r. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

:
a w Hondzie szukałeś?

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
:
Jakieś przesadzone ceny w tym sklepie. Przedni reflektor do mojego modelu to 1000 zł :shock:

Duchów się nie boje. Boje się utraty cienia, ponieważ ludzie bez cienia nie istnieją.
: Zakupy w sklepie internetowym www.cmsnl.com
W Hondzie nie pytałem ale przez Honda Poland załatwiałem nalepki serwisowe na motocykl i wiem że przez ich serwis też można załatwiać części. Ceny w tym sklepie są wysokie np. zbiornik 501 € natomiast ubezpieczyciel wycenił koszt zakupu na 256 zl. Nauka z tego zdarzenia jest taka aby nie przyjmować bezkrytycznie wyceny ubezpieczyciela i samemu starć się ustalić koszty. Czeka mnie "szarpaninka" o kasę za części.

:
Szukaj tu nr części, a potem tutaj ceny

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group