/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Szyba vt 1100
Autor Wiadomość
Error 


Motocykl: Honda Shadow VT1100 C2 Sabre
Dołączył: 29 Kwi 2017
Posty: 13
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-07-13, 07:18   

w sumie dalej nic nie wiem jaką szybe kupić. zamierzałem kupić taką http://www.mgg.com.pl/szy...50-1100-c2.html ale w tej firmie powiedziano mi ze nie będzie pasować ze względu własnie na licznik który będzie przeszkadzał.
_________________
WK
 
 
śruba73 
+ Edyta


Motocykl: Cień vt 1100 ACE 01'
Wiek: 50
Dołączył: 30 Sty 2016
Posty: 174
Skąd: Podbeskidzie SBI
Wysłany: 2017-07-13, 09:38   

Szyba która jest na zdjęciach jest do 750 tki więc na pewno nie będzie Ci pasować
_________________
pozdrawiam
Sławek
 
 
Error 


Motocykl: Honda Shadow VT1100 C2 Sabre
Dołączył: 29 Kwi 2017
Posty: 13
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-07-13, 16:19   

To jaką jakiej firmy moze ktos cos jakis namiar. Tak zeby dalo sie przymierzyć sprawdzic czy jest ok. Zaplace koszty transportu. Czy macie moze jakies namiary na firme z dobrymi szybami do tego modelu.
_________________
WK
 
 
garnett 
Majsterpopsuj


Motocykl: HD Electra Glide wcześniej VT500c i VT1100ace
Wiek: 43
Dołączył: 07 Gru 2013
Posty: 1617
Skąd: Warszawa-Wesoła
Wysłany: 2017-07-13, 16:47   

Error, Zobacz tutaj
http://sklep.motomoto.pl/775-SZYBY

Na bank coś Ci dopasują
_________________
Jeżeli kobieta włącza wycieraczki kiedy nie pada, znaczy będzie skręcać.
 
 
promo 

Motocykl: Vt1100 Sabre
Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 274
Skąd: Serock
Wysłany: 2017-07-14, 09:43   

Error napisał/a:
To jaką jakiej firmy moze ktos cos jakis namiar. Tak zeby dalo sie przymierzyć sprawdzic czy jest ok. Zaplace koszty transportu. Czy macie moze jakies namiary na firme z dobrymi szybami do tego modelu.


Jeśli mowa o szybie do Sabre to zdecydowanie polecałbym coś małego aby nie zabijać agresywnego zacięcia motocykla, poniżej foto jak jest u mnie

dałem za nią ok 100zł z solidnymi w pełni aluminiowymi mocowaniami, mocowana 2-punktowo więc tylko na kierownicy, lekko zagięta więc ładnie pasuje z prędkościomierzem - testowana przy prędkościach 160-170 km/h jak również przy silnym wietrze - nic nie drga, nie urywa się

mimo swoich małych rozmiarów naprawdę daje radę, w poprzednim moto miałem szybę ogromną ale powiem szczerze że nie widzę znaczących różnic, powiedziałbym nawet że przy tej małej lepiej załamuje mi strugi powietrza i nie wieje tak po kasku jak przy dużej - choć to pewnie kwestia wyprofilowania i dopasowania do bryły moto a nie rozmiaru samej szyby

zrobisz jak uważasz, kwestia gustu, ja bym dużej nie zakładał, tymbardziej że dochodzą wspomniane osłony na lagach, myślałem jeszcze o szybie typu "bullet" jednak akurat trafiła mi się na alledrogo ta która widać na foto

sorry za jakość zdjęcia ale jestem w pracy i akurat tylko takie mam przy sobie...




bezposredni_link
 
 
MARQ 
f.k.a. Konar


Motocykl: VT125c 99'; VT1100A.C.E. 94-95'
Dołączył: 29 Sie 2014
Posty: 1608
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-07-14, 11:02   

promo napisał/a:
dałem za nią ok 100zł z solidnymi w pełni aluminiowymi mocowaniami,


gdzie komu jak? jakiś namiar? może i ja bym szybkę sobie "dodał".
 
 
promo 

Motocykl: Vt1100 Sabre
Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 274
Skąd: Serock
Wysłany: 2017-07-14, 12:17   

ja kupiłem jakoś na jesieni od użytkownika MOTOPOINTPL (jest to oczywiście używka)

mają nawet coś podobnego jednak niestety bez jednego uchwytu :(

Szyba

mimo wszystko warto zadzwonić, bardzo prawdopodobne że mają coś czego nie ma wystawionego na allegro
 
 
MARQ 
f.k.a. Konar


Motocykl: VT125c 99'; VT1100A.C.E. 94-95'
Dołączył: 29 Sie 2014
Posty: 1608
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-07-14, 12:25   

dzięki, a nie skacze to to??
pisali ludzie na forum, że jak nie na 4 punkty mocowane to do bani... jak to jest?
_________________
kilka udostępnionych foto
https://goo.gl/photos/tGRvfjn7TsppQYWcA
 
 
promo 

Motocykl: Vt1100 Sabre
Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 274
Skąd: Serock
Wysłany: 2017-07-14, 13:33   

mocowania w poliwęglanie sa na gumowych podkładkach więc jakiś minimalny "luz" przód- tył szybka zawsze będzie miała - mi to nie przeszkadza

ogólnie jest przystosowana pod 4 punktowe mocowanie jednak nie robiłem podpór na dole i pewnie już nie zrobię bo nie widzę potrzeby, jest tak wyprofilowana że nie przyjmuje na siebie uderzenia powietrza - gdy podczas jazdy złapię ją ręką nie czuć na niej jakiegoś oporu powietrza - jednak nie zagwarantuję że u Ciebie też tak będzie - możemy się "złapać" kiedyś w okolicach wawy to zobaczysz jak to wygląda

jeśli mowa o "chińskich" mocowaniach to zgodzę się z tym co pisali, wtedy tylko 4 punkty

jak masz możliwość i sprzęt to polecam Ci zrobić obejmy samemu z aluminium - wtedy prędzej Ci zejdzie chrom z kiery zanim się wszystko przesunie :D
 
 
marian07 
WIR


Motocykl: Kawasaki VN900C
Wiek: 59
Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 147
Skąd: Zajezierze
Wysłany: 2017-07-14, 14:35   

Uchwyty które trzymają kierownicę i mocują się do tych metalowych "prętów" od szyby leżą u mnie dwa, oddam za free (koszt znaczka na kopertę a za browara do tego będę happy). Zostały mi po przeróbce na 4 punkty. Tyle że one plastik - fantastik

takie jak tu:
http://lantis.pl/towar.12...na.chopper.html
_________________
Najdroższa jest pierwsza butelka
 
 
Mik132 


Motocykl: Honda Shadow AERO C3
Wiek: 45
Dołączył: 29 Mar 2016
Posty: 1
Skąd: Lipinki
Wysłany: 2018-03-24, 18:44   Re: Szyba vt 1100

MirosławRacz napisał/a:
Witam
Panowie co sądzicie o szybach typu http://allegro.pl/szyba-d...6490147165.html

Czy może ktoś się z tym spotkał.
Napewno wymienił bym mocowania. Coś by się dorobiło z szybkim demontażem. Szybka była by raczej zakładana Tylko na jakieś dłuższe trasy. Na codzień po mieście raczej by jej nie było.
Nie miałem tego w ręku wiec nie wiem może to kompletna strata czasu i nie warto

Pozdrawiam



Witam,
Ja do swojej aero C3 szukałem szyby chyba z rok. W końcu udało mi się znaleźć firmę która miała pasującą szybę. niestety przy prędkościach koło 100 zaczynają się wibracje na kasku. i nie ważne pod jakim kontem jest ustawiona, najmniej trzęsie jak jest w pozycji prawie pionowej.
 
 
derek99 


Motocykl: VT700 86r.
Wiek: 54
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 299
Skąd: Bielsk Podlaski
Wysłany: 2018-03-24, 19:05   Re: Szyba vt 1100

Mik132 napisał/a:
MirosławRacz napisał/a:
Witam
Panowie co sądzicie o szybach typu http://allegro.pl/szyba-d...6490147165.html

Czy może ktoś się z tym spotkał.
Napewno wymienił bym mocowania. Coś by się dorobiło z szybkim demontażem. Szybka była by raczej zakładana Tylko na jakieś dłuższe trasy. Na codzień po mieście raczej by jej nie było.
Nie miałem tego w ręku wiec nie wiem może to kompletna strata czasu i nie warto

Pozdrawiam



Witam,
Ja do swojej aero C3 szukałem szyby chyba z rok. W końcu udało mi się znaleźć firmę która miała pasującą szybę. niestety przy prędkościach koło 100 zaczynają się wibracje na kasku. i nie ważne pod jakim kontem jest ustawiona, najmniej trzęsie jak jest w pozycji prawie pionowej.

Przerabiałem to samo w takiej jaką podałeś w linku. Ustawienie równoległe do lag całkowicie wyeliminowało turbulencje.
 
 
 
Trom 
Tomek


Motocykl: VT750 05r,ST1300
Wiek: 54
Dołączył: 09 Sie 2014
Posty: 2618
Skąd: Otwock
Wysłany: 2018-03-24, 20:16   

Ja zastosowałem deflektor i też pomogło.
_________________
Pozdrawiam wszystkie motocyklistki i motocyklistów !!!
 
 
Łysy 


Motocykl: Honda Shadow VT 1100 ACE / BMW K1200 GT
Wiek: 53
Dołączył: 27 Lis 2013
Posty: 2041
Skąd: Otwock
Wysłany: 2018-03-26, 10:56   

Też tak miałem - deflektor załatwił sprawę, tylko teraz patrzę przez niego - w deszczu słabo, ale demontuje się go w 30 sekund, więc jest ok
_________________
Bądźcie pozdrowieni wszyscy kochający Shadowki i Bunię :-)
MOJA HANUŚKA :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM