No i przyszedł czas ........
Odpowiedz do tematu

: No i przyszedł czas ........
Pikawa wydarta , trza się wziąść za mały remoncik..........

http://www.fotosik.pl/zdjecie/50e6fd3d251c2c43

Głowice - zrobione- wymiana uszczelniaczy, planowanie,sprawdzenie wymiarów prowadnic i zaworów-wszystko ok.

Cylindry- pomierzone -
cylinder przedni luz tłok-cylinder- góra-0,06mm, dół-0,03mm. wymiar tłoka 87,48mm.
cylinder tylny luz tłok-cylinder- góra 0,045mm, dół-0,04mm. wymiar tłoka 87,48mm.

Zrobiłem lekkie honowanie cylindrów tak żeby tylko siatka była nowa.

Pierścienie wymienię na nowe nominalne.
Łańcuszki rozrządu i pompy oleju - nowe.

Co jeszcze mogę zrobić???? jakieś podpowiedzi......

Wydarłem serce ponieważ była mała kompresja na cylindrach i podbierało sobie olej......

:
Mierzyłeś może też luzy na zamkach pierścieni?

POZDR robdk
Mój kanał Motogaraż robdk
:
Osobiście jeszcze nie mierzyłem ale goście co robili mi głowice mierzyli i stwierdzili że pierścienie olejowe są już za dużo wyrobione,

Mam jeszcze jeden problem , mianowicie dziś się dowiedziałem że nie ma dostępnych uszczelek pod cylindry w Hondzie.......gdzie znaleść takowe uszczelki, ..???????????? :?: :?: :?:

:
Krzysztof7712 napisał/a:
Osobiście jeszcze nie mierzyłem ale goście co robili mi głowice mierzyli i stwierdzili że pierścienie olejowe są już za dużo wyrobione,

Mam jeszcze jeden problem , mianowicie dziś się dowiedziałem że nie ma dostępnych uszczelek pod cylindry w Hondzie.......gdzie znaleść takowe uszczelki, ..???????????? :?: :?:
:?:


Można kupić w komplecie, albo wyciąć samemu. Ja wycinam sam.

...jestem... a jak mnie niema... to też jestem...tylko gdzie indziej...
:
Albo uderz do Marudy.

Zrobi Ci wszystkie miękkie uszczelki i zrobi to dobrze.

Lewa w górę
:
Tak rozmawiałem już z Marudą ....sprawa w toku

Były: MZ ETZ 150e 90r,MZ ETZ 150e 91r, Honda CB 550 Nighthawk 83r, Honda Shadow VT 750 C 83r,Honda Shadow VT 700 C 84r, Honda Sabre VT 1100 C2 03r, Honda Shadow VT 1100 C2 96r......
:
i to wszystko przy stanie drogomierza 22.000 (strzelam):-P :mrgreen:

Emeryt, Uprawniony Diagnosta Samochodowy- lubię zapach diesla o poranku. "Lekarz stara się ujrzeć w człowieku jego niedomagania, sędzia złe strony a ksiądz głupotę- im większa tym lepsza" A.Schopenhauer
:
Drogomierz ma 51000 z hakiem,
Dzięki Marudzie mam uszczelki pod cylinder, i pierścienie nominał w bdb cenie....

Były: MZ ETZ 150e 90r,MZ ETZ 150e 91r, Honda CB 550 Nighthawk 83r, Honda Shadow VT 750 C 83r,Honda Shadow VT 700 C 84r, Honda Sabre VT 1100 C2 03r, Honda Shadow VT 1100 C2 96r......
:
zacny chłop z Tego Marudy, :thx:
pomagał wielu już "Cieniowładcom" :toast:

------------------------------------------
Proste drzewo nie rzuca garbatego cienia.
:
anaruk napisał/a:
zacny chłop z Tego Marudy, :thx:
pomagał wielu już "Cieniowładcom" :toast:

To prawda :mrgreen: Nie wiem jak on przeżyje przyjeżdżając na Shadowisko :toast:

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

CrusaderRider
:
Na Shadowiska nie jeżdżę bo nie cierpię takich zbiegowisk jakem Maruda ale może kiedyś

:
Maruda napisał/a:
Na Shadowiska nie jeżdżę bo nie cierpię takich zbiegowisk jakem Maruda ale może kiedyś


I koniec szadowisk nastapi... Bo kto z Maruda wytrzyma??!!!

:
adam3911 napisał/a:
Maruda napisał/a:
Na Shadowiska nie jeżdżę bo nie cierpię takich zbiegowisk jakem Maruda ale może kiedyś


I koniec szadowisk nastapi... Bo kto z Maruda wytrzyma??!!!


Adaś jesteś prawie na każdym i jakoś Szadowiska trwają :-P

:
Maruda napisał/a:
Na Shadowiska nie jeżdżę bo nie cierpię takich zbiegowisk jakem Maruda ale może kiedyś

Zapewne masz swoje powody ...ale ludzie i czasy się zmieniają więc ...kiedyś i ja stanę przed obliczem tego co poskromił cienie :ride:

corny68
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group