filtr powietrza
Odpowiedz do tematu

: filtr powietrza
witam kolegów. Po 2- uch latach jazdy 500-ką , przyszedł czas na 1100 c2 SC32E i moje pytanko dotyczy filtra powietrza . chcę sprawdzić jego stan ,a tu klops - nie mogę go za nic wyciągnąć . Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak to zrobić , bo nie chcę czegoś porozrywać. Z góry bardzo dziękuję.

Poziom radości z jazdy nie ma nic wspólnego z ceną motocykla .
:
Myślę że nie możesz dostać się do filtra przez przeszkadzające wiązki. Trzeba je dosyć stanowczo odchylić, można rozpiąć spinki. Wtedy dopiero jest fajny dostęp do śrubek i można pokrywkę wyciągnąć. Też się bałem, ale udało się , potem ładnie wiązki ułożyłem choć ciężko bo ciasno tam jest..

Najdroższa jest pierwsza butelka
:
jak wyżej, rozpiąć kostki i z tego co pamiętam odkręcałem chyba 2 mocowania złączek , potem wszystko na bok i pójdzie

LWG
:
Profil z blachy w którym zamocowane są kostki jest przykręcony do stelaża akumulatora jedną śrubą na klucz 8. Odkręć ją i ew. porozpinaj kostki. A co do weryfikacji stanu filtra... Po prostu wymień i tyle.

:
Dziękuję Szanownym Kolegom za szybką odp.Tak jak piszesz Krzychoo i tak wymienię , nie byłbym sobą jakbym tego nie zrobił, także olej z filtrem i świece też. Pewnie jeszcze nie raz będę potrzebował Waszej pomocy bo widzę że koledzy też ten sam rok pr 95. Pozdrawiam.

Poziom radości z jazdy nie ma nic wspólnego z ceną motocykla .
:
Z tego co pamiętam, to zwróć uwagę na wkręty mocujące pokrywę filtra, bo łatwo można je zgubić.

Było: Vt 125 Shadow
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group