VT 800 Help from Italy
Odpowiedz do tematu

: VT 800 Help from Italy
Hello to everybody, i hope somebody can help me.
i need of this protector around radiator, where i can buy it?


:
Hello!

Try on eBay ;-) For example:

http://www.ebay.it/itm/Ho...70AAOSw3xJXo7lg

:
Grzechoo, DRUMMERKIKKO pyta o "gmol" umocowany wokół chłodnicy a nie o osłonę chłodnicy, przynajmniej ja to tak rozumiem.

Jeśli marnowanie czasu daje ci radość, to nie jest to czas zmarnowany.
:
Yes! "Gmol" around radiator... Where i can buy it?
Thanks

:
My mistake sorry :lol:

This is for VT750 but maybe fit to VT800?

http://www.ebay.com/itm/N...yJX9D8f&vxp=mtr

:
...or the polish allegro

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche



Pozdrawiam
Tomek
:
Grzechoo napisał/a:
My mistake sorry :lol:

This is for VT750 but maybe fit to VT800?

http://www.ebay.com/itm/N...yJX9D8f&vxp=mtr



thank you! but i don't know if fit on VT800, may be better ask to somebody that tried...

:
Piwek napisał/a:
...or the polish allegro


hello! thank you, i know "Allegro" but theresn't :-( may be there's an artisan here in forum? he could help me.

:
Chłopakowi nie chodzi o klasyczne gmole, To o co mu chodzi, to jest taki "Radiator guard", a ten konkretny model jest dedykowany do VTwin 700-750 z lat 86-87 i VT800. Do tych modeli pasują idealnie wszystkie mocowania.

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
DRUMMERKIKKO napisał/a:
i don't know if fit on VT800


Our friend Todek said it will fit :-)

:
Grzechoo napisał/a:
DRUMMERKIKKO napisał/a:
i don't know if fit on VT800


Our friend Todek said it will fit :-)


źle mnie zrozumiałeś, te gmole z linku nie pasują do VT800.

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Actually it won't fit :-( Confirmed by our Master Todek

:
Próbuje znaleźć to o co mu chodzi, ale jest problem, nigdzie nie ma. Kiedyś widziałem na ebay.us, ale to rzadko spotykana rzecz. :-(

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
miałem takie dorobione

Emeryt, Uprawniony Diagnosta Samochodowy- lubię zapach diesla o poranku. "Lekarz stara się ujrzeć w człowieku jego niedomagania, sędzia złe strony a ksiądz głupotę- im większa tym lepsza" A.Schopenhauer
:
thank you for your interest. I hope to find somebody that know where find it. In internet i found many VT800 with this accessory, expecially in Poland

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group