Porysowany wydech
Odpowiedz do tematu

: Porysowany wydech
Niestety mam dosyć nieciekawie wyglądający góny komin. Stopił mi się tam ten sznurek ktorym wiąże sie sakwe do stelaża. Próbowalem to usunąć ze srednim skutkiem, sporo zeszło, jeszcze troche zostało ale przy usuwaniu porysowałem wydech i wygląda to tak jak na zdjęciach. Widać ryski na chromie i w miejscu czyszczenia stracił połysk i lustro znikneło. :-?





Pytanie czy jest szansa żeby wydech wrócił do świetności? Polerował ktoś takie ryski na chromie? no i czym? czy lepiej jest to zrobić ręcznie jakąś pastą czy można próbować kólkiem polerskim na niskich obrotach zeby nie uszkodzić powłoki?

:
hmmm na zdjęciach niewiele widać.
Czym Ty to usuwałeś ? pumeksem ?
Do takich rzeczy to na ciepłym wydechu drewienkiem zeskrobuje co się da a potem lekkościerna pasta polerska ( ja używam farecla g3 ) i miękka szmatka a na koniec pasta aluchrom i jest ok.

Teraz to bym próbował właśnie taka pastą lekkościerną i szmatką. Krążek odpuść bo jak nie masz w tym doświadczenia to tylko gorzej zrobisz.

Jeżeli kobieta włącza wycieraczki kiedy nie pada, znaczy będzie skręcać.
:
uwaga na pastę aluchrom, naszej rodzinnej firmy, są dwie wersje, jedna z nich bardziej żółta jest po prostu mocno i grubo ścierna, próba czyszczeniu chromu kończy się jego makabrycznym zrysowaniem, przekonałem się o tym na własnym tłumiku :(

:
bogdi, hmmmm nie widziałem żółtej, zawsze jak kupowałem to była biała.
Nie pomyliło Ci się z pastą Tempo ?? Ona jest taka żółtawa.

Jeżeli kobieta włącza wycieraczki kiedy nie pada, znaczy będzie skręcać.
:
jak jeszcze może gdzieś znajdę opakowanie to pokażę

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group