Szeroka guma z tyłu
Odpowiedz do tematu

: Szeroka guma z tyłu
Hej.Muszę wymienić tylną oponę... a zawsze marzyła mi się szersza :) No i pytanie do oblatanych... teraz mam 170kę... z ludźmi gadałem, że 190-200 spokojnie by weszła. Natomiast na fabryczną felgę (chyba 3.5"?) i tak zrobi się wąska... i teraz nie wiem czy dać felgę do poszerzenia? Jeśli tak to o ile (1"?) czy kupić od np. VTXa (tam zdaje się 4.5" szeroka)... no nie wiem jak łatwiej/prościej/taniej/lepiej (niepotrzebne skreślić:)

Ktoś przerabiał temat?

Loud pipes save lives :ride:
:
najprościej to sprzedać shadowkę i kupić vzr, od razu w standardzie masz laczka 240 a wchodzi dużo więcej... :mrgreen:
bez zmiany/poszerzenia felgi zrobi Ci się balon, spytaj magika od felg ile taka usługa i czas, międzyczasie poszukaj felgi od vtx i się wyjaśni(ale wątpię aby pasowała...)

VT 600 -> VT 750 DC -> VZR M1800R -> Triumph Tiger SE 1050
:
No właśnie z jakiś dziwnych powodów, wbrew logice, chciałbym pozostać przy starej 1100C ale zrobić ją na ideał :)

Loud pipes save lives :ride:
:
Max napisał/a:
No właśnie z jakiś dziwnych powodów, wbrew logice, chciałbym pozostać przy starej 1100C ale zrobić ją na ideał :)


Miłość aż po grobową deskę ;-)

:
thommush napisał/a:
Max napisał/a:
No właśnie z jakiś dziwnych powodów, wbrew logice, chciałbym pozostać przy starej 1100C ale zrobić ją na ideał :)


Miłość aż po grobową deskę ;-)


No jakoś tak nie chcę wciąż zmieniać :) Tego zrobić bandziora do miasta... a jak mnie najdzie na wojaże to sobie kupię turystyka jako drugiego :)

Pany, co w temacie opony? Czy nikt nie przerabiał? Czy tylko metodą "chcę grubego lacza, kupuję VTXa :)"?

Loud pipes save lives :ride:
:
Max, Ciężko będzie zamontować szerszą oponę. Ograniczeniem jest wachacz. Podobno (być może nawet na naszym forum kiedyś widziałem) ktoś wcisnął 180kę. Ale na pewno trzeba spuszczać powietrze do montażu koła. Mi 170 obcierała przy zakładaniu koła. No chyba że nie umiem :P

Java 350 TS --> Honda VT 1100 C2 Sabre -- > Honda ST 1300 Pan European :-)
:
Założyłem 180, bez problemów, jest dobrze, ale pewnie chcesz więcej, oryginalnie miałem 170.

"Nie ma, nie może być słynniejszej muzyki od tej, kiedy w piecu huczy ogień, a za oknem duje wiatr" E.S.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group