Zbiornika paliwa traci wewnętrzną farbę
Odpowiedz do tematu

:
Matthew90 napisał/a:
to pochwal sie programikiem może komuś sie przyda


ale jaki problem ilość zatankowanego paliwa do pełna podzielić przez ilość km ? i x100

:
bogdi napisał/a:
ale jaki problem...


a taki że pewnie nie każdy lubił matme w szkole :-)8

:
bogdi napisał/a:
Matthew90 napisał/a:
to pochwal sie programikiem może komuś sie przyda


ale jaki problem ilość zatankowanego paliwa do pełna podzielić przez ilość km ? i x100


Sam nie używam, obliczenie średniej to pikuś - ale...

... historia tankowań. Jeśli ktoś to robi uczciwie to będzie miał wykres ile paliwa przejeździł, co ile się tankował itp. Po sezonie fajnie na takie staty sobie spojrzeć (ale to jak pisałem - kto co lubi)

Maruda od urodzenia :omg:
:
Vicyn napisał/a:
Do obliczenia spalania zainstalowałem sobie programik w telefonie i mam podgląd na średnie spalanie z każdego tankowania 8-)


Nie no ludzie nie dajmy się zwariować... Nic tylko aplikacje, programy... Elektronika... Jeszcze trochę i będziemy jak Surogaci ...

Tak jak bogdi napisał można szybko policzyć i nie trzeba być geniuszem matematycznym - każda komórka ma kalkulator, a jak nie to na stacji pewnie użyczą na chwilkę...

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
Dołączam się z moim zażenowaniem do kolegów.
Serio potrzebna jest aplikacja do obliczenia zużycia paliwa?
Przecież to policzy średnio rozgarnięty gimnazjalista, który słuchał na matmie tylko jednym uchem.
Jeśli np weszło bo baku 13 litrów a jest przejechane dajmy na to 400km to:
13 / 400 = 0,0325
0,0325 * 100 = 3,25 litra/100km

:
GhoustDragon napisał/a:
Tak jak bogdi napisał można szybko policzyć i nie trzeba być geniuszem matematycznym


Można, tylko po co ??
Spisując kilka podstawowych danym mam pełną historię i nie muszę po 2 godzinach starać się pamiętać...


"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche



Pozdrawiam
Tomek
:
Piwek napisał/a:
Spisując kilka podstawowych danym mam pełną historię i nie muszę po 2 godzinach starać się pamiętać.

Otóż to. Nie chodzi o to, że problem jest z przeliczeniem jednorazowym, a o to aby później przejrzeć całość historii. No ale przecież nikogo na siłę nie zachęcam do instalowania programów. Jeden lubi ogórki, a drugi ogrodnika córki :mrgreen:
Co do samego programu, to używam "Dziennik Tankowań - Motocykl"
Fotka

Piwek, jakiego programu używasz?

:
Vicyn napisał/a:
Piwek, jakiego programu używasz?


Szczerze, to musiałem sprawdzić, bo wziąłem pierwszą appkę z brzegu. Nazywa się Paliwo i Koszty firmy Maze Mobileapps

Ma sporo zaawansowanych statystyk, np:



Albo koszty paliwa...



I właśnie sobie uświadomiłem, że przez 1,5 miesiąca nakręciłem 2500 km :)

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche



Pozdrawiam
Tomek
:
Piwek, no to lepszy niż mój. Pobieram. Dzięki ;-)

Był Cień 750, jest Złote Skrzydło 1800
:
Piwek, ładne obrazki ;-)

Pozdrawiam wszystkie motocyklistki i motocyklistów !!!
:
No i wrócił bak ło kurde wyglada lepiej i chociaz trzyma paliwo
przed :

po:


a to zostało wyciągniete z baku :


operacja kosztowała mnie 200zl bo spawacz siedział ponad 10h nad nim no ale teraz jestem pewny ze nie bede tracil zupy

:
Ja pierdzielę :shock: Jak by ktoś cegłę czerwoną pokruszył i wrzucił do baku....

Był Cień 750, jest Złote Skrzydło 1800
:
Tez się zdziwiłem jak dostałem to w kubku
Zdziwiony pytam się go co to a on mówi ze zawartość grzechotki która mu dałem ale ważne ze juz nie cieknie i tylko by była pogoda i w drogę

:
Nie chcę zakładać nowego tematu... niech ktoś zrobi z bliska fotki dźwigni zmiany biegów. Z góry i z boku - Chodzi mi o krzywizny. Muszę swoją wyprostować..

kilka udostępnionych foto
https://goo.gl/photos/tGRvfjn7TsppQYWcA
:
Pyknę Ci jutro i podeślę na PW, ok? ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group