Zbiornika paliwa traci wewnętrzną farbę
Odpowiedz do tematu

:
co najlepsze u mnie nie ma żadnego filtra w baku
a bak ubarwiony jest tak
a filterek dałem pod bakiem no jest to trochę zabawy z ułożeniem ale najważniejsze ze zebrał już cześć syfu

:
Filtr jest wewnątrz baku na sztycy kranika. Popatrz na obrazkach na stronach katalogowych części .. Jak wykręcisz kranik to wyjdzie razem albo zostanie od spodu w baku.
Jakiś syf masz z tym zbiornikiem, faktycznie pomalowany... powinna się świecić stal;)
Ale trzeba uwagę zwracać przy oglądaniu... sam bym pewnie nie zajrzał..

kilka udostępnionych foto
https://goo.gl/photos/tGRvfjn7TsppQYWcA
:
No właśnie u mnie tego filtra nie ma trochę mnie to zdziwiło
A z bakiem to myślałem ze to seryjne jest malowanie
Musze w najbliższym czasie znaleźć jakiś doprowadzić do stanu jaki bym chciał i zamontować do tej pory musi ten jakoś wytrzymać

:
Matthew90 napisał/a:
nie wiem możliwe ze poprzednik uszczelniał to po odkręceniu kranika były w tej tulejce ubite płatki farby dlatego sie zdziwiłem na oku mam jeden zbiornik no ale jego stan nie jest zbyt dobry wymaga trochę pracy to by na to wyszło ze założyłby go dopiero po sezonie


Stan nie jest zbyt dobry to uważaj abyś następnego zardzewiałego nie kupił i ponownie nie miał tych problemów. Jeśli chodzi o powłokę lakieru że jest w złym stanie a środek dobry to lepiej załóż taki na sezon (ewentualnie go czymś oklej) a po sezonie wyremontuj.

Maruda od urodzenia :omg:
:
tak będę musiał zrobić no tylko remont trochę może potrwać i kosztować bo będzie trzeba jakoś do środka się dostać i to wszystko wywalić ale gdy dojdzie do remontu będę dokumentował poczynania

:
Matthew90 napisał/a:
tak będę musiał zrobić no tylko remont trochę może potrwać i kosztować bo będzie trzeba jakoś do środka się dostać i to wszystko wywalić ale gdy dojdzie do remontu będę dokumentował poczynania


No ale pisałeś że masz jeden na oku ale stan jego wymaga remontu - to po co się chcesz do środka dostawać? skoro stan też opłakany to odpuść sobie jego zakup bo to będzie kawa wyrzucona w błoto.

Maruda od urodzenia :omg:
:
aa sadziłem ze tobie sie rozchodziło o obecny zbiornik tamten co mam na oku tylko do poprawek kosmetycznych no i parę lekkich wgniotek ma ale bez rdzy w środku i tej niby farby
Mam zamiar go wyprostować o ile sie da i go hydrografika potraktować

:
...wstawiajcie proszę większe zdjęcia w podpisy... zdecydowanie łatwiej się ogląda forum :-)

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche



Pozdrawiam
Tomek
:
Forum jest do czytania :-P ,a nie oglądania.

Pozdrawiam wszystkie motocyklistki i motocyklistów !!!
:
Trom napisał/a:
Forum jest do czytania :-P ,a nie oglądania.


...przepraszam... :-(

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche



Pozdrawiam
Tomek
:
kiedyś czytałem artykuł o super, hiper, wypas preparacie do uszczelnianiu wewnętrznym zbiornika, made in USA, i importer nie mógł się później opędzić od reklamacji, w europie (ponoć) mamy inny skład paliwa i coś tam z tego składu po pewnym czasie rozpuszcza ten uszczelniacz zatykając po drodze wszystko co możliwe, jedyna możliwość to wymiana zbiornika, próbowano czyścić te zbiorniki nakrętkami, ale jest to praktycznie do końca nie wykonalne, bo ta masa jest lekko plastyczna

:
dziś po prostu sie zdziwiłem wyjechałem cale paliwo co było w baku az mi zgasł po drodze podczas tankowania licznik pokazał mi ze zmieściło sie i tu pod sam korek 12,5L magia z tego co wiem pojemność to 14,5 L

:
Matthew90, a kranik rezerwy miałeś otwarty?

Był Cień 750, jest Złote Skrzydło 1800
:
Do sucha wszystkiego z baku przez kranik nie wyssiesz.

NIL MORTIFI SINE LUCRE
:
Panoramiks napisał/a:
Do sucha wszystkiego z baku przez kranik nie wyssiesz.


Pamiętam jak jechaliśmy ze skipolo na Słowację... Umówiliśmy się na stacji benzynowej koło Brzeska. Wyjeżdżając z domu się nie tankowałem, bo stwierdziłem, że obaj zalejemy na tej stacji... Dojechałem na miejsce i do zbiornika wlałem 10,89litra, a 600 miała 11litrowy zbiornik...
Gdyby stacja była dwa km dalej miałbym "siłownię"...

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group