750 Aero 2006 dylemat zakupowy
Odpowiedz do tematu

: 750 Aero 2006 dylemat zakupowy
Koledzy,

mam poważny dylemat zakupowy. Zastanawiam się nad kupnem HS750 Aero z 2006, 30kmil, sprowadzony w zeszłym roku i jeszcze stojący u handlarza, czyli niezarejestrowany. Maszyna mechanicznie wydaje się ok, zapaliła bez problemu, silnik ładnie pracuje. Oczywiście wymaga pełnego serwisu i różnych regulacji, ale interesuje mnie wasza opinia, czy należy się przejmować drobną korozją - czy jest to do wyczyszczenia i usunięcia? Ma kilka skaz lakierniczych - dwie rysy na przednim błotniku no i zbiornik - odpryski z przodu i zarysowania i zmatowienia koło korka wlewu. I jeszcze "boczek" przy stacyjce zmatowiony i poobijany od bryloczka.

Czym taką rdzę doczyścić najlepiej? Czy ktoś się może orientuje ile może w Warszawie lub bliskiej północnej okolicy kosztować przygotowanie i polakierowanie błotnika przód, zbiornika i jednego boczka?

Poniżej kilka fotek. Za wszelkie porady będę Wam wdzięczny.









Pzdr
b74

:
jakoś cisza, więc mały update - malowanie błotnika przód, baku i jednego boczka to wydatek od 500 do 900 PLN w Wawie wstępnie przez telefon. jak pomaluję to podam ile zapłaciłem.

ps dylematu już nie ma, bo Śliczna jutro powinna do mnie dotrzeć... :-D

:
Ja miałem identyczną 2004 r ,ale nie wychodziła tak rdza.

:
Może to utopek ?
Ja miałem z 1998 z GB i rdzy też nie było.
Poproś handlarza o "Title", jeśli nie jest zarejestrowany, to gość powinien go mieć - poznasz historię moto.

Suru
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group