Wersja amerykańska a przegląd
Odpowiedz do tematu

:
daro napisał/a:
ttm750 napisał/a:
czytam i oczom nie wierze.
u mnie na szczescie motor przechodzi przeglad w momencie pierwszej rejestracji, potem juz tylko roadtax i nigdy nigdzie do nikogo nie trzeba jezdzic
zadnych uwag wzgl lightbarow, amerykanskich kierunkow czy xenonow.



Bo to jest Polska tu się ciężko oddycha :omg: :omg:



W lecie sprowadzam do PL Shadow RS z USA. Już mnie leczy cała ta nasza biurokracja. Tutaj na florydzie mam mieć sprawny pojazd. Moja broszka. Nikt nie robi przeglądów. Jak z motorem jest coś nie tak i wyjdzie to przy kontroli przez policję to ponoszę konsekwencje. Inna sprawa, że policja musi mieć powód by mnie zatrzymać.

:
Tu jest Polska i kwitach musi się zgadzać. Reszta jest na dalszym planie.

:
Mam pytanie :?: ,ponieważ ostatnio studiuję serwisówkę z mojego Cienia to zauważyłem ,że przednie kierunki ,na schemacie ,są wyposażone w dwuwłóknowe żarówki 21/5W ,po co ?? ,czy to może jakiś Amerykański knif ?? .

:
To tzw. obrysuwki, mam to samo , ale są odłaczone

:
Amerykańska wersja ma w migaczach światła pozycyjne.

___________________________
Ja wlokę cień, cień wlecze mnie,
Kałuże lśnią nam pod nogami.
:
Ja u siebie po zakupie moto zlikwidowałem te amerykańskie kierunki i zamontowałem normalne na żarówki jednowłóknowe, przy okazji założyłem białe klosze.

Przesiadka na 750 ACE C2 - teraz w poszukiwaniu VTX 1800F lub C
:
borejek343 napisał/a:
Ja u siebie po zakupie moto zlikwidowałem te amerykańskie kierunki i zamontowałem normalne na żarówki jednowłóknowe, przy okazji założyłem białe klosze.

dobry ruch ale wystarczyło tylko zakleić taśma jeden punkt na żarówce ;-)

:
że o rozłączeniu przewodu zasilającego pozycję nie wspomnę :mrgreen:

:
kndnowak napisał/a:
daro napisał/a:
ttm750 napisał/a:
czytam i oczom nie wierze.
u mnie na szczescie motor przechodzi przeglad w momencie pierwszej rejestracji, potem juz tylko roadtax i nigdy nigdzie do nikogo nie trzeba jezdzic
zadnych uwag wzgl lightbarow, amerykanskich kierunkow czy xenonow.



Bo to jest Polska tu się ciężko oddycha :omg: :omg:



Jak z motorem jest coś nie tak i wyjdzie to przy kontroli przez policję to ponoszę konsekwencje. Inna sprawa, że policja musi mieć powód by mnie zatrzymać.

to samo co u mnie. poza - pasami, komorkami podczas jazdy no - i nadmiernym rozpedzeniem to policja zatrzymuje jedynie w przypadku kompleksowej kontroli trzezwosci.
tak jak ostatnio - koniec karnawalu, staja w kilku po dwoch stronach ulicy i kazdemu przejezdzajacemu kierowcy wtykaja alkomacik do dmuchniecia.
zadnych pytan skad, dokad, ubezpieczenie, prawko itd.
dmuchasz- zero/lub malo- i ruszasz.

:
ttm750 napisał/a:
kndnowak napisał/a:
daro napisał/a:
ttm750 napisał/a:
czytam i oczom nie wierze.
u mnie na szczescie motor przechodzi przeglad w momencie pierwszej rejestracji, potem juz tylko roadtax i nigdy nigdzie do nikogo nie trzeba jezdzic
zadnych uwag wzgl lightbarow, amerykanskich kierunkow czy xenonow.



Bo to jest Polska tu się ciężko oddycha :omg: :omg:



Jak z motorem jest coś nie tak i wyjdzie to przy kontroli przez policję to ponoszę konsekwencje. Inna sprawa, że policja musi mieć powód by mnie zatrzymać.

to samo co u mnie. poza - pasami, komorkami podczas jazdy no - i nadmiernym rozpedzeniem to policja zatrzymuje jedynie w przypadku kompleksowej kontroli trzezwosci.
tak jak ostatnio - koniec karnawalu, staja w kilku po dwoch stronach ulicy i kazdemu przejezdzajacemu kierowcy wtykaja alkomacik do dmuchniecia.
zadnych pytan skad, dokad, ubezpieczenie, prawko itd.
dmuchasz- zero/lub malo- i ruszasz.



Na Florydzie to nie można tylko SMS'ować. Rozmawiać przez komórkę wolno. :shock:

:
tak przy okazji niedzielnego zlotu - czy myslicie, ze taki egzemplarz Cienia przeszedlby przeglad w PL?

http://i868.photobucket.c...zps34ed2p0e.jpg

:
teoretycznie NIE

Emeryt, Uprawniony Diagnosta Samochodowy- lubię zapach diesla o poranku. "Lekarz stara się ujrzeć w człowieku jego niedomagania, sędzia złe strony a ksiądz głupotę- im większa tym lepsza" A.Schopenhauer
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group