Wersja amerykańska a przegląd
Odpowiedz do tematu

:
Moje kierunki świeciły, świecą i będą świecić :-)8
A w ogóle to będę miał lepszą żarówkę za dwa dni, za co gebkowi :thx:

"Nie ma, nie może być słynniejszej muzyki od tej, kiedy w piecu huczy ogień, a za oknem duje wiatr" E.S.
:
Nie miałem nigdy żadnych problemów z przeglądem (diagnosta też motocyklista :mrgreen: )

Czołem :omg: :mrgreen: Gość
:
Ciekawy temat dla co niektórych mundurowych z poza forum.... :roll:

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

CrusaderRider
:
;-)

Pozdrawiam wszystkie motocyklistki i motocyklistów !!!
:
markiz70 napisał/a:
Ciekawy temat dla co niektórych mundurowych z poza forum.... :roll:

temat stary jak świat, i czym sie tu pasjonowac

:
Mi ostatnio nie podbił bo nie mam tabliczki znamionowej... jest taka naklejka na kardanie, a że malowałem to ją zdrapałem... Sam VIN na ramie nie wystarczył mu... ale na drugiej stacji nie było to problemem :) do kierunków z ACE nigdy się nie czepiali...

:
Proponuję zbyt głośno na te tematy się nie wypowiadać na forum . Jeśli ktoś poszedł nam
na rękę i był ślepy i głuchy to podziękować i się nie rozpisywać , bo w przyszłym 2017
możemy być mocno zdziwieni - będą zmiany a jakie ? któż to wie...... :evilek:

:
Daro66, :-) :-)

Pozdrawiam wszystkie motocyklistki i motocyklistów !!!
:
Trom napisał/a:
Daro66, :-) :-)


:toast:

:
walek81 napisał/a:
bo nie mam tabliczki znamionowej... jest taka naklejka na kardanie, a że malowałem to ją zdrapałem..

Naklejka na kardanie, to nie jest tabliczka znamionowa.

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
U mnie nie było nigdy problemów z kierunkami, myślałem jakiś czas temu, żeby coś z tym zrobić, ale jak nikt się nie czepia to mi się nie chce ;)

:
Todek napisał/a:
walek81 napisał/a:
bo nie mam tabliczki znamionowej... jest taka naklejka na kardanie, a że malowałem to ją zdrapałem..

Naklejka na kardanie, to nie jest tabliczka znamionowa.


Żadnego innego oznaczenia (poza VIN na główce ramy) nie mam. Koleś się uparł że powinna być jeszcze nakleja, ewentualnie blacha przytwierdzona do motoru... Przegląd negatywny i pismo do Wydziału Komunikacji z prośbą o wydanie duplikatu czy czegoś tam.... Ta na kardanie była jedyną, która zawierała VIN. Były dwie ale obie zdrapałem...

:
Daro66 napisał/a:
Proponuję zbyt głośno na te tematy się nie wypowiadać na forum . Jeśli ktoś poszedł nam
na rękę i był ślepy i głuchy to podziękować i się nie rozpisywać , bo w przyszłym 2017
możemy być mocno zdziwieni - będą zmiany a jakie ? któż to wie...... :evilek:

Czyżbyśmy głośny wydech przedkładali nad bezpieczeństwo?

Mariusz
:
walek81 napisał/a:
Ta na kardanie była jedyną, która zawierała VIN.

To dziwne, że na kardanie była naklejka z Nr VIN. Ta naklejka z rokiem produkcji i nr VIN powinna być na przedniej rurze ramy.

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Ja mam maszynkę z USA. Jeżdżę na przeglądy do najostrzejszej stacji diagnostycznej w mieście (zawsze sprawdzają wszystko: hamulce, amortyzatory, światła, wydech, spaliny - nawet jak auto miało pół roku i 200 mil na liczniku) i nigdy nie miałem problemów. Jedyne co wcześniej przerobiłem, to odłączyłem po jednym kabelku w lampie tak, żeby kierunki z przodu nie świeciły cały czas.
Policja też mnie raz kontrolowała dokładnie (mandat niestety, bo się podwójna ciągła za szybko zaczęła przy wyprzedzaniu ;-) ) i również nie mieli uwag do lampy.

Ostatnio zmieniony przez Mniwoj 2016-06-19, 10:23, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group