Wygoda podróżowania
Odpowiedz do tematu

:
RAFFEN, jak już pisałem - jest lepiej niż było ale na dluie trasy wkładki pewnie by się przydały.

Był Cień 750, jest Złote Skrzydło 1800
:
Kanapy wysłane do obszycia juz się nie mogę doczekać :chytrusek:

"...kupiłem a mówią, że nie kupisz miłości "
:
kanapy w domu, prezentuja sie fajnie, siedzi sie lepiej, a czy oprócz lepszego wygladu,spełnia swoja lepsza role to sie okaze na wiosne. :chytrusek:

"...kupiłem a mówią, że nie kupisz miłości "
:
RAFFEN napisał/a:
kanapy w domu, prezentuja sie fajnie, siedzi sie lepiej, a czy oprócz lepszego wygladu,spełnia swoja lepsza role to sie okaze na wiosne. :chytrusek:



wrzuć pare fotek bo tez chce cos zrobic ze swoją

pozdrawiam
Sławek
:
śruba73 napisał/a:
RAFFEN napisał/a:
kanapy w domu, prezentuja sie fajnie, siedzi sie lepiej, a czy oprócz lepszego wygladu,spełnia swoja lepsza role to sie okaze na wiosne. :chytrusek:



wrzuć pare fotek bo tez chce cos zrobic ze swoją



Pokażę Ci moje , przerobione w MarioMoto, oferta w dziale sprzedam

Podobno żadna praca nie hańbi - oprócz fizycznej.
:
czemu przerobiłeś i teraz sprzedajesz??

"...kupiłem a mówią, że nie kupisz miłości "
:
Jeździłem na dłuższe trasy. Również jako plecaczek. Z tyłu na oryginalnym siedzisku jest mega niewygodnie. Z przodu nawet nawet by mogło być. Postanowiliśmy coś zmienić w tym temacie. Chodziło poprawienie komfortu(szczególnie) pasażerowi (więcej pianki). Dzięki temu, że z tyłu się podniosło, kierowca zyskał swojego rodzaju oparcie. W międzyczasie kupiłem inne moto, a to przejęła Rodzyna i zmieniła się ogólna koncepcja wyglądu . Kupiłem na OLXie używane oryginalne siedzenie, ale też niebawem pójdzie do przeróbki.

Podobno żadna praca nie hańbi - oprócz fizycznej.
:
Vicyn napisał/a:
Wreszcie się doczekałem :mrgreen: Dzisiaj pod wieczór dotarła w końcu paczka (wysłana w poniedziałek). No i z wykonania jestem mega zadowolony. Zobaczymy jak będzie podczas jazdy. Przy odbiorze zapłaciłem 470zł (+ moje koszty wysyłki do tapicera). Na ten moment polecam MW Moto. Kontakt super. Po otrzymaniu kanap dostałem telefon w celu ustalenie szczegółów. Pomimo, że w zleceniu prosiłem o przeszycie czarnymi nićmi, zasugerowano aby przeszyć szarymi ponieważ będzie lepiej komponować z przeszyciami na sakwach i kufrze. Szczegóły ustalone no i zlecenie wykonane.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Ja mam tak zrobione jak Vicyn tylko kontury napisu shadow mam pomaranczowe i siedzenie obszyte jest pomaranczowa nicia jak zrobie fotki to wrzuce

"...kupiłem a mówią, że nie kupisz miłości "
:
RAFFEN napisał/a:
Ja mam tak zrobione jak Vicyn tylko kontury napisu shadow mam pomaranczowe i siedzenie obszyte jest pomaranczowa nicia jak zrobie fotki to wrzuce


Rafał - dawaj foty kanapy wreszcie!!

Yarom
w trasie można i wielbłądowi pomachać
:
zrobiłem jak Raffen wygląda ładnie tylko jak będzie z trwałością ? czy ktoś to już dłużej użytkuje ?

:
Moje też w końcu poszły do przeróbki. Czas oczekiwania około dwóch tygodni więc proszę uzbroić się w cierpliwość w oczekiwaniu na zdjęcia:-) Namiar na człowieka znalazłem na innym forum ale kto wie, może robił i komuś od nas. Oczekuję czegoś podobnego jak ma zeza
Jak tylko dotrą wrzucę fotki.
Pozdrawiam

V&H, K&N, DynoJet, Mega Fun.
:
z okazji zmiany obicia było wsadzić grzane maty :-P

Emeryt, Uprawniony Diagnosta Samochodowy- lubię zapach diesla o poranku. "Lekarz stara się ujrzeć w człowieku jego niedomagania, sędzia złe strony a ksiądz głupotę- im większa tym lepsza" A.Schopenhauer
:
W końcu:-)
Oto moja:-)
Tylna jest przedłużona tak by tworzyła dodatkowe oparcie dla pleców. Na krótkim kawałku wydaje się wygodna. Zobaczymy jak przyjdzie posiedzieć dłużej
Pozdrawiam.

V&H, K&N, DynoJet, Mega Fun.
:
Prezentuje się zacnie :-)
A co z oparciem dla kierowcy?

I love to ride
I hate to arrive
:
Dempsey napisał/a:
Prezentuje się zacnie :-)
A co z oparciem dla kierowcy?


Na razie polatam tak i zobaczę czy jeszcze jest potrzeba :-)

V&H, K&N, DynoJet, Mega Fun.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group