Wygoda podróżowania
Odpowiedz do tematu

:
Vicyn napisał/a:
No to ja wczoraj przeszukałem internety i wpadłem na http://mwmoto.pl/ Zadzwoniłem, porozmawiałem i wygląda to wszystko ok. Chłopaki sami jeżdżą motocyklami, więc podchodzą do tematu również jako użytkownicy kanap. Na 99% zdecyduję się zrobić u nich i to jeszcze w maju. Po majowym weekendzie i "otwarciu sezonu" w Grójcu wyślę siedzenia do nich i na Shadowisko już będę miał po zmianach. Oprócz przeróbki kanapy kierowcy zaproponowali również obszyć na nowo siedzenie pasażera aby się nie odróżniały od siebie. Cena deko lepsza niż w Mariomoto no i te terminy do mnie przemawiają.



Ciekawa opcja z tym żelem. I można zrobić samemu w domu popijając piwko :-)

V&H, K&N, DynoJet, Mega Fun.
:
Jak wszystko będzie dobrze, to dzisiaj powinna kanapa dotrzeć do mnie po przeróbkach. Póki co zamówiłem opcję bez żelu ale z profilowaniem. Zobaczymy :chytrusek:

Był Cień 750, jest Złote Skrzydło 1800
:
Robiłem w tym roku siedzisko moje i pasażera w MarioMoto w Rybniku i muszę przyznać, że jak na razie jestem mega zadowolony.
W moim przypadku (spora waga) głównie odczuwałem to na tyłku, teraz jest wręcz rewelacyjnie, oryginalne siodło było chyba za miękkie.
Całość wyszła mnie 500zł bez wkładek żelowych, w przypadku jeźdźca o wadze powyżej 80kg nie mają większego sensu.
Kanapa przed i po modernizacji przez MarioMoto.
Jak widać na zdjęciu, siedzisko kierowcy zostało odpowiednio wyprofilowane, a pasażera trochę poszerzone oraz przedłużone, tak że tworzy obecnie dodatkowe wsparcie dla pleców kierowcy.

Ostatnio zmieniony przez HaMMeR 2016-05-19, 11:00, w całości zmieniany 1 raz
NO RIDE NO VOTE
:
No ładnie, ładnie 8-)

Był Cień 750, jest Złote Skrzydło 1800
:
Wreszcie się doczekałem :mrgreen: Dzisiaj pod wieczór dotarła w końcu paczka (wysłana w poniedziałek). No i z wykonania jestem mega zadowolony. Zobaczymy jak będzie podczas jazdy. Przy odbiorze zapłaciłem 470zł (+ moje koszty wysyłki do tapicera). Na ten moment polecam MW Moto. Kontakt super. Po otrzymaniu kanap dostałem telefon w celu ustalenie szczegółów. Pomimo, że w zleceniu prosiłem o przeszycie czarnymi nićmi, zasugerowano aby przeszyć szarymi ponieważ będzie lepiej komponować z przeszyciami na sakwach i kufrze. Szczegóły ustalone no i zlecenie wykonane.








Ostatnio zmieniony przez Vicyn 2016-05-19, 21:09, w całości zmieniany 2 razy
:
Vicyn, nie znać zdjęć. Przynajmniej u mnie się nie wyświetlają.

-=ShadoW=-
:
towalsky, a teraz?

Był Cień 750, jest Złote Skrzydło 1800
:
U mnie tyż nie widać zdjęć a ciekaw jestem efektu

Dopiero wibracje silnika między nogami definiują to uczucie...
:
ooo już widać :-)
Jak dla mnie bomba
Bardzo ładnie, oby tylko pod zadkiem dobrze leżały

Dopiero wibracje silnika między nogami definiują to uczucie...
:
Dachu, siedziałem i jest fajnie. Ale jeszcze nie testowałem na drodze. Mam nadzieję, że efekt nie będzie gorszy od wizualnego :mrgreen:

:
teraz znać. siodło wygląda ligowo! :chytrusek:

-=ShadoW=-
:
Dzięki za pozytywy 8-) Dodam tylko, że kanapy wysłałem 9 maja do tapicera i odebrałem dzisiaj (19 maja) chociaż wysłane do mnie w poniedziałek 16 maja. Więc od wysyłki do odbioru 10 dni i jestem happy :mrgreen:

:
Vicyn, wow :-)

Pozdrawiam wszystkie motocyklistki i motocyklistów !!!
:
Super wyszło :)

:
Kurczę, profilowane siodło z logiem Shadow prezentuje się naprawdę przyzwoicie! To pasażera starcza Ci jako pseudo-oparcie dolnego odcinka pleców? :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group