/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
tłok do VT 500
Autor Wiadomość
Paweł41 

Motocykl: Honda shadow vt 500C 83r.
Dołączył: 31 Maj 2013
Posty: 6
Skąd: Rzeszów
  Wysłany: 2013-05-31, 09:51   tłok do VT 500

Witam, moje pytanie jest może banalne ale za cholerke nie mogę znalezc dobrego tłoka do mojej 500tki owszem na aledrogo i na innych serwisach sa tylko nikt mi nie zagwarantuje ze po zalozeniu przejade na nich 2-3 sezony :) jesli ma ktos dojscie do oryginalnych części gdzies w swiecie byłbym bardzo wdzieczny bo tak to caly czas :omg: a moto stoi w garazu i sezon umyka
 
 
Marlboro 
Tomek


Motocykl: VT500C 86r, GPZ 1100
Wiek: 40
Dołączył: 31 Sie 2011
Posty: 951
Skąd: Suskowola /WRA
Wysłany: 2013-06-01, 01:55   

Do nowych części ci nie dam namiarów ale co do twojej wypowiedzi
Cytat:
owszem na aledrogo i na innych serwisach sa tylko nikt mi nie zagwarantuje ze po zalozeniu przejade na nich 2-3 sezony
to chyba nikt normalny ci nie da gwarancji na używaną cześć na 2 -3 lata bo tyle to nawet i na nowe chyba nie ma (a przynajmniej większość nie ma)
_________________
Maruda od urodzenia :omg:
 
 
 
sotrab 
Bartek

Motocykl: VT500C '84
Wiek: 35
Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 70
Skąd: LU
Wysłany: 2013-06-01, 10:50   

a pytałeś tu:
http://legra.neostrada.pl/

a w gwarancje na tłoki to wątpię.

zresztą to było na forum, polecam więcej czytać:-)
 
 
Woder 
Woder


Motocykl: VT 500 C 86, WSK M06 KOS 85
Wiek: 51
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 629
Skąd: Nysa, Malary
Wysłany: 2013-06-01, 21:45   

Jaka gwarancja, kupuj chłopie tłok z allegro! Jeśli wszystko inne jest OK, to zakładaj go i w drogę. LWG
_________________
Vel Thomas
 
 
Marlen 


Motocykl: VT 500
Wiek: 48
Dołączyła: 03 Lip 2011
Posty: 13
Skąd: SZCZECIN
Wysłany: 2013-06-02, 00:49   

nowy tłok to chyba tylko z serwisu w "NRD" , nawet takich nie dorabiają (pracowałam w silnikówce więc wiem gdzie można dorobić, niestety nie takie) , ponoć wszystko są w stanie zorganizować tylko cena z kosmosu,mi w ubiegłym sezonie się posypały przy okazji trzaśnięcia uszczelki pod głowicą, znalazłam na allegro gościa który tłoki z pierścieniami sprzedawał, cena o wiele niższa ale tłoki w super stanie, telef. uzgodniłam że jak znajde ryske to odeślę, za dwa komplety 600 zł, moto złożone, śmiga, nie bierze oleju, spalanie na trasie ok. 3,5. Ja już jej nie sprzedam przynajmniej przez kilka sezonów
_________________
łap szczęście jeśli jest w zasięgu ręki i spełniaj marzenia:)
 
 
 
Paweł41 

Motocykl: Honda shadow vt 500C 83r.
Dołączył: 31 Maj 2013
Posty: 6
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2013-06-03, 07:43   

Dzięki za podpowiedzi owszem dzwoniłem do Legry i przez chwile brałem ich pod uwagę ale po namowach znajomego mechaniora zamówiłem jednak na aledrogo w sumie drogo chyba jednak nie było bo w cenie jak Marlen tez z pierścieniami, złoże i zobaczymy bo mnie trafia jak słyszę pomruki motorków na drodze a mój stoi w garażu. Co do składania sądzę że będę potrzebował trochę podpowiedzi i jeszcze głowę Wam będę zawracał :)
Suchej i szerokiej drogi wszystkim
Pozdrawiam

[ Dodano: 2013-07-02, 12:45 ]
Wreszcie mogę powiedzieć ze udalo mi się uruchomić moja "hankę" tłok wymieniony i motorek smiga troche problemów było przy składaniu ale angielska serwisówka bardzo pomogła /oczywiście dzieki Cezarowi/ :-D . Mam tylko jeden mały problem otóż na 1,2,3 biegu wszystko jest w porządku motor przyspiesza bez zadnej zadyszki ale po przejsciu na 4,5,6 bieg przy ok. 4,5 tysiacach obrotów i przyspieszaniu jakby go zatykało, jade spokojnie bez przyspieszen motor chodzi rowno przy prędkości 80 km/h zmieniam z 6 na 5 dodaje gazu i znow go przytyka. Czy to problem z gaznikiem i dawką paliwa??? Jak ktos może podpowiedziec byłbym bardzo wdzieczny
Pozdrawiam
 
 
ExeQtoR 

Motocykl: VT500
Wiek: 36
Dołączył: 06 Wrz 2015
Posty: 17
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2015-11-06, 13:00   

Odgrzewam kotleta ;-) ))

Przeglądam internet, szukam po angielskich stronach... i udało mi się znaleźć dostępny jeden tłok nadwymiarowy (1szt.).

Pytanie czy w ogóle są jeszcze dostępne ... aha chodzi tylko o nowe.
Wiem że można dorobić i już się rozeznałem z cenami, ale zanim zakupię motocykl, chciałbym wiedzieć czy dostanę te części?
=> tak to pytanie tylko o dostępność części :-)

add///
Rozmawiałem z serwisem motocykli Hondy w Warszawie(www.autowitolin.pl), podałem numery katalogowe tłoków na nominał i nadwymiar 0,25. Odpowiedź: "Towar nie dostępny i już nie będzie dostępny"
Czy mam przez to rozumieć, że gdyby coś to tylko dorobienie tłoka pozostaje ??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM