1100 na początek ?
Odpowiedz do tematu

:
To tak jak z piciem, z czasem stwierdzasz, że nie warto siadać do mniej niż do litra.... :toast: :mrgreen:

UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

:
Moja też to pierwsza maszyna i mam nadzieję, że jeszcze wiele lat spędzimy razem, uwielbiam jej gadanie, jak odchodzimy z wolnych obrotów. Musisz pamiętać, po przesiadce ze 125, że 1100 ma spory moment obrotowy :-D

"Nie ma, nie może być słynniejszej muzyki od tej, kiedy w piecu huczy ogień, a za oknem duje wiatr" E.S.
:
oktan77 napisał/a:
... ma spory moment obrotowy :-D

I nie trzeba jej cisnąć do maksymalnych obrotów silnika na każdym biegu :mrgreen:

Bądźcie pozdrowieni wszyscy kochający Shadowki i Bunię :-)
MOJA HANUŚKA :-)
:
500tki też nie :-P
ps.ja dojrzewam do 1100 ;-)

never as good as the first time
:
Leo napisał/a:
500tki też nie :-P
ps.ja dojrzewam do 1100 ;-)


A i ja także. Przesiadka z 500 na cokolwiek mniejszego niż 1100 nie ma dla mnie sensu.

NIL MORTIFI SINE LUCRE
:
Leo napisał/a:
500tki też nie :-P
ps.ja dojrzewam do 1100 ;-)


To fakt - jadąc za tobą moja Hanuś musi się nieźle zbierać i wtedy muszę ją deko przeciągnąć na obrotach :mrgreen:

Bądźcie pozdrowieni wszyscy kochający Shadowki i Bunię :-)
MOJA HANUŚKA :-)
:
silver77 napisał/a:
mam 170 cm wzrostu i waga 74kg.


Od tego trzeba było zacząć. Mam kolegę o podobnym wzroście (bynajmniej tak twierdzi, chociaż na oko to poniżej.. ;-) ) , który zdecydował się na 750 aero. Przymierzał się do mojego 1100T i stwierdził że za duży. Swego czasu miałem 600, którą dobrze wspominam - jemu pasowała idealnie. Zwróć uwagę też na jedno, że 125 z tego co się orientuję gabarytowo są między sobą identyczne, zaś 1100 masz już zróżnicowane. Przymierzysz się do 1100C i będzie ok, a potem znajdziesz w necie 1100 ACE, T albo C3 napalisz się jak szczerbaty na suchary a tu zonk (nie będzie to to samo).

Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszają duszę
:
silver77 napisał/a:

mam 170 cm wzrostu i waga 74kg.


Ja mam 173cm i ok 100kg +-5 i 1100 jest dla mnie super. Wcześniej miałem 500c i też nie było żle ale w 2 osoby mocy jej brakowało przy wyprzedzaniu.

Jazon napisał/a:
1100 masz już zróżnicowane. Przymierzysz się do 1100C i będzie ok, a potem znajdziesz w necie 1100 ACE, T albo C3 napalisz się jak szczerbaty na suchary a tu zonk (nie będzie to to samo).


Racja Sabre sobie odpuść bo ma za daleko wysunięte podnóżki :) szukaj bardziej ACE lub AERO

Zobacz sobie na tej stronie http://cycle-ergo.com/

Leo napisał/a:
ja dojrzewam do 1100 ;-)

Panoramiks napisał/a:
Przesiadka z 500 na cokolwiek mniejszego niż 1100 nie ma dla mnie sensu.


Dobrze mówicie ja własnie z 500 się przesiadłem i jestem zachwycony, szybko się przyzwyczaiłem. Po 500 750 byłoby za małe i za jakiś czas znów byście zmieniali.

Jeżeli kobieta włącza wycieraczki kiedy nie pada, znaczy będzie skręcać.
:
garnett napisał/a:
Racja Sabre sobie odpuść bo ma za daleko wysunięte podnóżki :) szukaj bardziej ACE lub AERO

Zobacz sobie na tej stronie http://cycle-ergo.com/


Dzięki za info i stronkę.
Kilka dni temu znalazłem ogłoszenie, które mnie zaciekawiło i zacząłem się lekko nakręcać na ten egzemplarz: http://otomoto.pl/oferta/...0-ID6yak95.html

a to jest właśnie Sabre :-?

Pozdrawiam
silver77
:
silver77 napisał/a:

a to jest właśnie Sabre :-?


Hehehe za krótkie nogi na sabry progi :mrgreen:

Niestety ja też znalazłem ładną sabre i okazało się że nie dosięgam stopą do dźwigni hamulca :)
Ale trafiła mi się ACE i jestem z niej mega zadowolony.

Jeżeli kobieta włącza wycieraczki kiedy nie pada, znaczy będzie skręcać.
:
Nie nadążam za Wami z tym dosięganiem .
Dyskretnie przypomnę że Ulka Sabriną śmigała :mrgreen:
Jakoś nigdy nie słyszałem żeby narzekała że gdzieś do czegoś nie dosięga.

Silnik, dwa koła i mina wesoła :-)
:
Kiedyś przymierzałem się do Sabre i przy moich 170 cm nie odczuwałem dyskomfortu. Usiądź i sam się przekonaj, bo wirtualnie nie sprawdzisz.

PS. Kupiłem kiedyś od tego gościa Volusie i mogę tylko doradzić dużą ostrożność.

:
W tym roku kupiłem vt 1100 jako swój pierwszy moto. Nie żałuję, trzeba przerobić kierunki, żeby wstawić większe sakwy, ale to chyba normalka. Skłamałbym, gdybym napisał, że moto łatwe w prowadzeniu (dla mnie). Natomiast, tak jak twierdzą przedmówcy, dłużej będziesz się cieszył jeśli wybierzesz 1100. Ja doskonale swoje umiejętności na placu i robię postępy (może, nie spektakularne). Metoda małych kroczków i w końcu okiełznam tą nieszczęsną ósemkę. Ty masz doświadczenie ze 125, więc będziesz miał trochę łatwiej. Jeśli Ci nie za daleko do Polkowic, to służę prezentacją ;-)

Byle do przodu...
:
Mój sąsiad jako pierwszy motocykl zakupił Vulcana 1500 i jakoś jeździ. Tylko trzeba jeździć z głową.

NIL MORTIFI SINE LUCRE
:
Na pewno dasz radę. Na poczatek duża porcja respektu i rozsądku w oswajaniu się z maszyną. Zresztą - zawsze te cechy są potrzebne :-)8 Po prostu na początku nie można dać się ponieść za bardzo emocjom - a później jest to nie do uniknięcia :-)8

Java 350 TS --> Honda VT 1100 C2 Sabre -- > Honda ST 1300 Pan European :-)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group