HONDA VT 1300 CR STATELINE VTX RAIDER 2013
Odpowiedz do tematu

: HONDA VT 1300 CR STATELINE VTX RAIDER 2013
Dzień dobry Wszystkim, zamierzam kupić HONDĘ VT 1300 CR STATELINE VTX RAIDER 2013, czy mogę prosić o opinię co do tego modelu?

:
MesserW napisał/a:
HONDĘ VT 1300 CR STATELINE VTX RAIDER 2013

A co to za model, bo jakoś nie znam takiego? :mrgreen:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
kolego musisz się określić co chcesz kupić bo właśnie udało ci się wprowadzić Todka w zakłopotanie :mrgreen:

:
http://allegro.pl/honda-v...5676772335.html o takie o coś? :-)8

-=ShadoW=-
:
towalsky napisał/a:
http://allegro.pl/honda-vt-1300-cr-stateline-vtx-raider-2013r-i5676772335.html o takie o coś? :-)8


Aha. :shock:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Tak, właśnie takie coś :-) Co o tym sadzicie?

:
sądzę, że trzeba pooglądać, przejechać się, sprawdzić VIN i jak wszystko odpowiada, to kupować :) motocykl prezentuje się fajnie.

-=ShadoW=-
:
Tak dla wyjaśnienia, Honda VT 1300 występuje w 4 wersjach.
VT 1300 CX Fury,


VT 1300 CT Interstate,


VT 1300 CS Sabre,


i VT 1300 CR Stateline.

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Hehe no wiadomo, że dopisek vtx raider jest tylko po to by aukcja ukazywała się szukającym konkurencyjnych modeli... ;-)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group