Kupno hondy shadow 750
Odpowiedz do tematu

: Kupno hondy shadow 750
Witam!
Od 2 lat posiadam honde shadow 125 i przyszedł czas, żeby przesiąść się na coś większego, padło na honde shadow 750 ;) pytanie do osób, które się znają...
Kompletnie nie orientuję się w tych wszystkich wersjach C2, C4 itd.
Dlatego proszę o poradę, z którego roku i jaką wersję 750 kupić?
Chciałbym się jeszcze dowiedzieć jak wygląda kwestia z wydechami, bo wiele osób narzeka na te oryginalne wydechy, jakie jest wasze zdanie?
Mój budżet wynosi około 15 000zł.
Pozdrawiam :)

:
Witaj, w tej cenie ciężko będzie znaleźć wersje C4 które to (poprawcie jak się mylę) wychodziły od 2004roku. Jedną z różnic to C4 wróciła do kardana i troszke optycznie. Silnikowo zapewne też jakieś zmiany ale to by trzeba manuala poczytać Aero czy spiryt to kosmetyka typu błotniki kanapy itp. Tu na zacnym forum jest wszytko opisane proponuję troszkę poszukać. W pięć minut znajdziesz wszystkie odpowiedzi.

:
Dzięki za odpowiedź, jeszcze poszukam i poczytam, miałem już przygody z poprzednim motocyklem, dlatego teraz będę 3 razy ostrożniejszy zanim kupię kolejny "bezwypadek" ;)
nie ma co się napalać, sezon dopiero się zaczyna :D

:
Może to Ci trochę pomoże.

http://www.autoevolution.com/moto/honda/shadow/

:
No i stało się, sprzedałem swoją Hanię 125 i coraz bardziej zbliżam się do kupna 750, tylko mam gorącą prośbę, czy znalazłaby się jakaś dobra duszyczka, która pomogłaby mi w kupnie motocykla? Dopiero zaczynam swoją przygodę z motocyklami i nie chciałbym ZNOWU wydać po kupnie kilka tyś na naprawy :(
Mechanik sobie zażyczył ~200zł za "wstępne oględziny" dlatego też pytam tutaj, czy jest ktoś, z okolic Katowic, Gliwic, czy może Zabrza, kto znalazłby chwilkę czasu i podjechał ze mną zobaczyć 1, lub 2 motocykle?
Wolę już wlać komuś benzyny w bak, albo postawić kilka piwek, niż dawać 200zł mechanikowi, który wcześniej skosił ode mnie 4 tyś.
Póki co znalazłem takie cudo:
http://olx.pl/oferta/hond...D5-ID9LLIn.html
Ale jak pojechałem to zobaczyć, to trochę nie podobała mi się praca silnika, nawet po przejechaniu się i delikatnym rozgrzaniu silnika obroty falowały, a sam silnik wydawał dziwne dźwięki, co o tym sądzicie? No i czy 50 tyś km to spory przebieg?

:
słuchaj a nie lepiej od razu 1100?? ceny zbliżone....rozważ.

:
Niestety mam dopiero 20 lat, także do tej pojemności jeszcze daleko, na takie motocykle trzeba już prawo jazdy kategorii A, które można robić od 24 lat, ja jestem w trakcie robienia A2 i chyba 750 jest największą z shadowek, które się mieszczą w tej kategorii.

:
Witam wszystkich klubowiczów. Jestem nowym członkiem forum i użytkownikiem motoru Honda Shadow VT 750. Od niedawna mam motor i nie posiadam polskiej wersji instrukcji obsługi motoru VT750. Zwracam się z prośbą do klubowiczów o wysłanie mi takiej instrukcji na mój adres email .
Z góry dziękuje i życzę szerokiej drogi.

:
PLOPLO napisał/a:
Witam wszystkich klubowiczów. Jestem nowym członkiem forum i użytkownikiem motoru Honda Shadow VT 750. Od niedawna mam motor i nie posiadam polskiej wersji instrukcji obsługi motoru VT750. Zwracam się z prośbą do klubowiczów o wysłanie mi takiej instrukcji na mój adres email .
Z góry dziękuje i życzę szerokiej drogi.


Jak kupisz sobie motocykl to pewnie ktoś Ci pomoże, bo do motoru to raczej nikt nie bedzie miał servisówki.

Gawron
:
Luciddreammer napisał/a:
Niestety mam dopiero 20 lat, także do tej pojemności jeszcze daleko, na takie motocykle trzeba już prawo jazdy kategorii A, które można robić od 24 lat, ja jestem w trakcie robienia A2 i chyba 750 jest największą z shadowek, które się mieszczą w tej kategorii.



>>>motocykli o mocy nieprzekraczającej 35 kW i stosunku mocy do masy nieprzekraczającym 0,2 kW/kg oraz niepochodzące od pojazdów o mocy przekraczającej dwukrotność mocy takiego motocykla,<<<

:
Witajcie,
Podobnie jak założyciel tego tematu jeżdżę Hondą Shadow VT 125.
Tak mi się spodobało, że robię właśnie prawko kat. A.
Po zdaniu chciałbym zamienić moją VT 125 na 750 (na 1100 trochę się obawiam - masy, mocy...)

Poszukuję modelu z wałem kardana, więc roczniki <2003 odpadają :(
Może ktoś z Was ma w zamiarze na koniec sezonu wymienić swoją 750 na inny model i będzie sprzedawał ?

Pozdrawiam
silver77
:
Czołgiem

___________________________
Ja wlokę cień, cień wlecze mnie,
Kałuże lśnią nam pod nogami.
:
silver77 napisał/a:

Po zdaniu chciałbym zamienić moją VT 125 na 750 (na 1100 trochę się obawiam - masy, mocy...)


nie ma sie czego obawiac, chyba ze tego czy za rok, dwa nie bedziesz chcial zmienic na cos wiekszego :-)8

:
Będzie chciał, oj będzie... :evilek: :-)8

Nigdy nie piję przed piątą po południu.
Na szczęście zawsze gdzieś na świecie jest piąta po południu.

Moje byłe Zochy: VT 600, VT 750, VT 1100 i Zocha obecna: VTX 1300
:
Asgalt napisał/a:
Będzie chciał, oj będzie... :evilek: :-)8


:toast:

I love to ride
I hate to arrive
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group