Predkosc
Odpowiedz do tematu

:
Filwoj, To już zależy jaki styl jazdy Ci pasuje, czy masz szybę czy nie. Jazda bez szyby pow 120 dla mnie już nie należy do przyjemności, zresztą najfajniej mi się jeździ właśnie do 100 bo mam czas żeby się rozglądać i podziwiać widoki które mijam, no i mam w razie czego więcej czasu na reakcje.

Można powiedzieć że nie lubię się spieszyć i jeżdżę tempem "spacerowym".

Jeżeli kobieta włącza wycieraczki kiedy nie pada, znaczy będzie skręcać.
:
garnett napisał/a:
Filwoj... zresztą najfajniej mi się jeździ właśnie do 100 bo mam czas żeby się rozglądać i podziwiać widoki które mijam, no i mam w razie czego więcej czasu na reakcje.

Można powiedzieć że nie lubię się spieszyć i jeżdżę tempem "spacerowym".


Bardzo mądrze i rozsądnie - brawo.

Przesiadka na 750 ACE C2 - teraz w poszukiwaniu VTX 1800F lub C
:
Zgadzam się z przedmówcą. A nawet preferuję taki sam styl jazdy. Inna sprawa jest taka, że 125 przy 'stówie' nie ma już takiego zapasu i takiej reakcji na manetkę jak motocykle o wyższej pojemności. A przy wyprzedzaniu jest to szalenie istotne.. A poza tym, czy w 125ccm przy ponad setce na liczniku nie zaczyna się piłowania silnika?

Primum non nocere
:
Kurde moja Hania jedzie 80 i sie waha, ma poczyszczone gaźniki, zawory ustawione na 0.6 (tak ustawil mechanik) i nie wiem co dalej zrobic

:
Matthew90, nic nie robić , jeździć.
80km/h to dobra prędkość do jazdy :ride: i wcale nie drwię.

Pozdrawiam wszystkie motocyklistki i motocyklistów !!!
:
Matthew90 napisał/a:
Kurde moja Hania jedzie 80 i sie waha, ma poczyszczone gaźniki, zawory ustawione na 0.6 (tak ustawil mechanik) i nie wiem co dalej zrobic


Jeśli masz wersję "B" to wszystko jest w normie.

Przesiadka na 750 ACE C2 - teraz w poszukiwaniu VTX 1800F lub C
:
A jak moge spraqdzic jaka mam wersje

:
Z początku vin.

JC29A- 103km/h
JC29B- 80km/h

Przesiadka na 750 ACE C2 - teraz w poszukiwaniu VTX 1800F lub C
:
To dziwne niektorzy osiagaja wieksza predkosc niz 103 i to jest dziwne troche co musieli zrobic by takie cos osiagnac

:
Nic nie musieli robić. Nie zapominaj, że podana przez producenta prędkość maksymalna to prędkość motocykla z maksymalnym obciążeniem. Normalnie rzadko tak jest wiec możliwe jest osiągniecie większej prędkości, zwłaszcza jak warunki sprzyjają.

<-VT1100C2<-WSKM06B3<-WSKM06B1
:
Według numeru Vin to mam wersje A to dziwne ze osiaga ledno ta 100 to dziwne zaraz ide do mechanika sie dowiedziec dokladnie o zawory i co moze byc nie tak z motorem

:
Nie pamiętam jaką miałem wersję, pogoniłem ją do 120km/godz. Z górki bo z górki. I później dymiła jak dwusuw. Pierścienie do wymiany, głowica do roboty.

Życie jest po to, aby śmigać na moto!!!
Honda Shadow SC 23 1100C 1994r
WSK M06B3 125cm 1976r
:
mechanik ostawił 0.06 na obu zaworach teraz ledwo do 80 pocisnolem juz na 4 nie mial sily :(

:
a jak było wczesniej? jaki masz moduł zapłonowy?

:
Wczesniej nie wiem ale chce przestawic na s- 0.2 i w-0.25 moze bedIe lepiej modol hhm nie pamietam ale sprawdzalem z varadero 125 i zadnej zmiany nie bylo

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group