bieszczady 18-20 wrzesień
Odpowiedz do tematu

: bieszczady 18-20 wrzesień
ktoś w Bieszczady? wyjazd pod warunkiem normalnej pogody w przyszły piątek 18-tego rano z Lublina, powrót niedziela po południu/wieczorem, miejscowość Cisna nie tylko 125 ale przelotowa 80-90km/h?

:
W piątek/sobotę moglibyśmy razem pośmigać po Bieszczadach. Akurat będę miał wolne i pogoda też ma być nie najgorsza.

NIL MORTIFI SINE LUCRE
:
Właśnie wylazłem ze szpitala ;-)
Jakby co, to bym się też pewnie wybrał :chytrusek:

Oby drzewa, z których zrobią nasze trumny, rosły jak najdłużej
:
przy dobrej pogodzie to i ja startuję :chytrusek:

Yarom
w trasie można i wielbłądowi pomachać
: Re: bieszczady 18-20 wrzesień
saxo napisał/a:
ktoś w Bieszczady? wyjazd pod warunkiem normalnej pogody w przyszły piątek 18-tego rano z Lublina, powrót niedziela po południu/wieczorem, miejscowość Cisna nie tylko 125 ale przelotowa 80-90km/h?

saxo trzymam kciuki za wyprawę :ride: .

Pozdrawiam wszystkie motocyklistki i motocyklistów !!!
:
jak nie będzie padać ja startuję z Lublina ok 9 , dzień wcześniej szwagier jedzie z kumplem na 2 moto, spotykamy się w Cisnej, dokładnie Cisna 118, w sobotę hulamy po terenie a w niedzielę na spokojnie wracamy...

:
saxo czy jakieś namiary na ogarnięcie noclegów może masz? czy to pod tym adresem jak podałeś? Cisna 118
wstępnie bym się pisał ,i jak nic się nie zmieni to dotrę w piątek .wieczorkiem :chytrusek:

26-05-1962
:
saxo napisał/a:
jak nie będzie padać ja startuję z Lublina ok 9 , dzień wcześniej szwagier jedzie z kumplem na 2 moto, spotykamy się w Cisnej, dokładnie Cisna 118, w sobotę hulamy po terenie a w niedzielę na spokojnie wracamy...

czy w tym lokum jest wszystko? czy należy zabrać ze sobą np. śpiwór, karimatę, piwo, michę

:
panowie dla mnie najważniejsza pogoda jak się nie zmieni to to jest adres polany gdzie spotykają się ludziska ale jest też agro http://www.bieszczadytramp.pl/ ja jazdę z rana i szukam noclegu bo na namiot to chyba za zimno coś się w okolicy znajdzie, w czwartek popatrzę na prognozy jak jest ok to ruszam jak ktoś jedzie na 100% to wymieńmy się na privie nr i jak dojadę to się zdzwonimy zawsze mogę poszukać miejsca więcej do spania, aha zmiana szwagierek jedzie razem ze mną także gonimy na 3 maszyny, a piwo to trzeba zawsze zabrać :toast:

:
Zazdroszcze :) chętnie bym się wybrał na swoją pierwszą wyprawę ale urodziny córy :) w każdym razie trzymam kciuki za powodzenie imprezy.

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce to można ;)
:
Cytat:
będzie jeszcze okazja, witam krajana, napisałem do ciebie na priv-a

LWG
:
pogoda zamówiona z górnej półki
http://www.mojapogoda.com/pogoda-w-drodze.html
Korzystamy z informacji z Google Maps, lecz w uproszczonej formie, dlatego nie każda trasa może zostać wyświetlona.

Punkt początkowy
lublin
Punkt docelowy*
cisna

wyjazd
09/18/2015, 10:11:00
Mapa
Satelita
Lublin, Polska
279 km - około 4 godz. 35 min

:
dzięki oby się sprawdziło :-)

:
Fajna trasa. Ale ja tu kurde jeden z okolic Zabrze/Ruda Śląska/Katowice to bym musiał całą drogę sam zapylać. Ewentualnie trafić na Was w okolicach Rzeszowa. Bo tak wg mapy to wygląda mi że przez Rzeszów polecicie.
Tak samemu to trochę mi się nie chce tarabanić.

:
Iceman31 napisał/a:
Fajna trasa. Ale ja tu kurde jeden z okolic Zabrze/Ruda Śląska/Katowice to bym musiał całą drogę sam zapylać. Ewentualnie trafić na Was w okolicach Rzeszowa. Bo tak wg mapy to wygląda mi że przez Rzeszów polecicie.
Tak samemu to trochę mi się nie chce tarabanić.


Ice... dotutaj się do Jasła (bo Ci po drodze) i ostatnie 130 km polecimy razem bo wstępnie jak mi się coś nie sypnie też ruszam.

Yarom
w trasie można i wielbłądowi pomachać
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group