/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Proszę o poradę odnośnie zakupu Cienia.
Autor Wiadomość
Mirol 

Motocykl: Brak
Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 1
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2017-05-01, 14:01   Proszę o poradę odnośnie zakupu Cienia.

Witam. Mam zamiar kupic Hondę Shadow 125. Zainteresowały mnie dwa ogłoszenia:
https://www.otomoto.pl/of...html#xtor=SEC-8

https://www.olx.pl/oferta...html#944caefbcd

Panowie jak uważacie czy warto się nimi interesować?
Na razie dzwoniłem do goście od tej za 7600pln z przebiegiem 13 000km, rocznik 1999(po przeliczeniu wychodzi że rocznie robił ok 900km co jest mocno podejrzane). Kiedy zapytałem skąd taki niski przebieg i czy nie był przekręcony to on zarzekał się że przebieg jest jak najbardziej oryginalny. Motocykl ponoć stał długo we Francji w garażu. Był mocno zakurzony a chromy zaśniedziałe, więc potrzebne było mycie i polerka. Łańcuch naciągnięty w połowie . Klocki tarcze ok. Wedlug sprzedawcy jedyną rzecz jaką trzeba wymienić to przednia opona. Nie podoba mi się też obramówka przedniej lampy która jest polakierowana na czarno. Proszę o poradę i z góry dziękuję.
 
 
Zamek1200 


Motocykl: VT 125 00'
Wiek: 35
Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 514
Skąd: Mazowsze
Wysłany: 2017-05-03, 15:47   

ja w zeszłym sezonie zrobiłem może 300km.. więc 900 to całkiem sporo :) opona przednia chyba nie jest oryginalna - bridgestone chyba wychodziły z fabryki a tu jest coś innego założone. nie patrz na przebieg tylko na stan, jak silnik pracuje, jakie dźwięki wydaje, jak jeździ
_________________

 
 
tuckY 
Dawid


Motocykl: VT 125 '00
Wiek: 29
Dołączył: 08 Maj 2016
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-05-03, 20:11   

Zamku, to jest Bridgestone z przodu. A przynajmniej ma bardzo podobny bieżnik do mojej Bridgestonki. :D

Kupując moją na początku tamtego sezonu, miała też jakieś 11k km zrobione, z tego, co mogę powiedzieć, to był raczej oryginalny przebieg, patrząc na prawdopodobną konieczność zajęcia się łożyskami wałka w pierwszym cylindrze. Dobrze osłuchaj silnik, jeśli będzie taka możliwość, spróbuj wziąć ją na jazdę próbną. Zgodzę się też z Zamkiem, jeśli chodzi o przebieg. Nie jest on w każdym przypadku wyznacznikiem kondycji motocykla ;)

Jak dla mnie obie wyglądają ok, pozostaje obejrzeć je na żywo i podjąć decyzję! :-P
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM