Honda VT 125 - pozycja tylnego
Odpowiedz do tematu

: Honda VT 125 - pozycja tylnego
Mam pytanie jaka powinna być pozycja tylnego amortyzatora aby jazda była jak najbardziej miękka? Jeżdżę tylko i wyłącznie sam, waga 90kg - jeśli ma to jakieś znaczenie.

Teraz jest ustawione jak poniżej.


Przesiadka na 750 ACE C2 - teraz w poszukiwaniu VTX 1800F lub C
:
Ja mam na 2 tak kupiłem a odnośnikiem jest strzałka poniżej skierowana ku górze, jest miękko nawet w dwójkę. Na forum było że 5 najtwardszy.

LwG
:
Tak, 5 najtwardszy - jak to przekręcisz, to zobaczysz, że zmienia się ściśnięcie sprężyny - wyższa liczba - bardziej ściśnięta.

Post zawiera lokowanie produktu oraz śladowe ilości orzechów.
:
Mam na 3 jutro zrobię na 2 i porównam komfort. Na co dzień w pracy poruszam się Citroenem C5 z hydraulicznym zawieszeniem, więc komfort niesamowity. Niech, więc moja Hania mnie nie telepie po szosie. :-)

Przesiadka na 750 ACE C2 - teraz w poszukiwaniu VTX 1800F lub C
:
Mam w Radomiu taki odcinek testowy (al.Wojska Polskiego-koleiny i inne nierówności) na 4 mnie aż odrywało od kanapy, oczywiście prędkość ma znaczenie, wróciłem do 2 i jest dobrze. Ale co zauważyłem, na 2 zaszurałem podestami na rondzie, co na 4 się nie zdarzało. Usztywnienie sprężyny podnosi tył motocykla . Trzeba sobie testować na takim samym odcinku, najlepiej trochę nierównym i każdy dobierze pod siebie.

"Nie ma, nie może być słynniejszej muzyki od tej, kiedy w piecu huczy ogień, a za oknem duje wiatr" E.S.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group