Problem z jednym cylindrem shadow vt 750 ace
Odpowiedz do tematu

: Problem z jednym cylindrem shadow vt 750 ace
Wiec zacznę szybko i na temat!
Parę tygodni temu stałem się posiadaczem shadowa vt 750 c2 ace z 2000 roku,po lekkim dzwonku mianowicie z uszkodzoną pokrywą sprzęgła i bez obudowy filtra powietrza.Wymieniłem pokrywę ,nowy olej itd,odpalam i cyka ale na jeden garnek kurde myślę świece,nowe świece i co i nic bez zmian,gażniki
dwa razy czysciłem i co i nic.Po drugim czyszczeniu nie zakładałem filtra i gum na gazniki odpalam i na tym garku co palił wszystko ok an tym co nie zamiast zasysać powietrze to dmucha z gażnika co jest grane?Proszę o radę i pozdrawiam.
Kazek

Tylko Honda.
:
zajrzyj szybko do rozrządu !!! szczególnie tego garnka co "dmucha"

:
No siemanko do rozrzadu i czego szukac? Ja go kupilem po malej stluczce i przed chodzil podobno bez problemu wiec samo sie nic nie poprzestawialo no ale wszystko jest mozliwe ale czego szukac w tym rozrzadzie? pozdro Kazek

Tylko Honda.
:
Skoro był po "małej stłuczce", to dlaczego go nie odpaliłeś przed kupnem?

Nigdy nie piję przed piątą po południu.
Na szczęście zawsze gdzieś na świecie jest piąta po południu.

Moje byłe Zochy: VT 600, VT 750, VT 1100 i Zocha obecna: VTX 1300
:
Asgalt napisał/a:
Skoro był po "małej stłuczce", to dlaczego go nie odpaliłeś przed kupnem?

Bo była uszkodzona kapa silnika i pewnie nie było oleju - pisał o tym.
Kazek podobno to chłop w szpitalu na oko umarł... A skoro pytasz czego szukać w rozrządzie to Ci powiem - mechanika... szukaj mechanika.

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
Bylem dzisiaj u speca i uparcie twierdzi ze to gazniki na80% wiec jutro wiaze ja do niego.Dzieki za uwage z waszej strony jak bede wiedzial co i jak napewno sie pochwale.Podziekowal i do uslyszenia.

Tylko Honda.
:
GhoustDragon napisał/a:
A skoro pytasz czego szukać w rozrządzie to Ci powiem - mechanika... szukaj mechanika.


padłem :) uwielbiam Wasze rady!

:
Destiny napisał/a:
GhoustDragon napisał/a:
A skoro pytasz czego szukać w rozrządzie to Ci powiem - mechanika... szukaj mechanika.


padłem :) uwielbiam Wasze rady!

A co nie zgodzisz się?

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
Koledzy mają raję, szukaj Mechanika (przez duże M), a nie "fachowca", albo "speca" - to jest obecna plaga.

:
kjakub napisał/a:
Koledzy mają raję, szukaj Mechanika (przez duże M), a nie "fachowca", albo "speca" - to jest obecna plaga.


Ino skąd go kurde wziąść? Jak masz kogoś w okolicy katowic,to ja chętnie,bo jakoś dotychczas nie trafiłem na Mechaniora przez Duże EM.
Pozdrawiam.k.

:
GhoustDragon napisał/a:
Destiny napisał/a:
GhoustDragon napisał/a:
A skoro pytasz czego szukać w rozrządzie to Ci powiem - mechanika... szukaj mechanika.


padłem :) uwielbiam Wasze rady!

A co nie zgodzisz się?


a skąd! podpisuję się pod tym rękami i nogami :)

:
Siemanko :-D

Witam serdecznie po długiej przerwie,wracając do postu odpaliłem w końcu shadowka.Cos niegrało z rozrzadem ustawiłem. I pali lecz nie do końca jak trzeba ale pali wie ktoś jak ustawić rozrząd w vt 750 c2 ? Czekam na podpowiedzi :mrgreen:

Tylko Honda.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group