Wymiana przewodów zapłonowych
Odpowiedz do tematu

: Wymiana przewodów zapłonowych
Próbowałem odkręcić nakrętkę z cewki typu TEC MP06 by odłączyć przewód WN. Niestety ręką się nie udaje. Czy jest to w jakiś sposób klejone ? W sieci widziałem że jest tam normalny gwint.

:
użyj klucza :mrgreen:

: Re: Wymiana przewodów zapłonowych
nikin4 napisał/a:
Niestety ręką się nie udaje.

I o to chodzi :mrgreen:

Nigdy nie piję przed piątą po południu.
Na szczęście zawsze gdzieś na świecie jest piąta po południu.

Moje byłe Zochy: VT 600, VT 750, VT 1100 i Zocha obecna: VTX 1300
:
To jest plastikowe carostwo nie chciałem niczego narzędziami połamać, a koledzy mają radochę ;-)

:
Nie napisałeś, że plastikowa. Ale to nie wyklucza, że bez klucza nie dasz rady. Sądzę, że jest to tak zrobione, żeby się samo nie odkręcało. Ale wstaw fotkę, jak możesz, bo rozbudziłeś moją ciekawość.

Nigdy nie piję przed piątą po południu.
Na szczęście zawsze gdzieś na świecie jest piąta po południu.

Moje byłe Zochy: VT 600, VT 750, VT 1100 i Zocha obecna: VTX 1300
:
Zgłębiłem tajemnicę, jak koledzy pisali bez siły się nie da :-) . Człowiek przez wykonywany fach, stara się być delikatny uwzględniając wytrzymałość materiału. Za pomocą szczypiec udało się odkręcić nakrętki trzymające kabel WN.

:
nikin4 napisał/a:
Człowiek przez wykonywany fach, stara się być delikatny

Jesteś ginekologiem ? ;-)

Silnik, dwa koła i mina wesoła :-)
:
Raczej cukiernikiem ;)
Ginekolodzy się w tańcu nie p...

kilka udostępnionych foto
https://goo.gl/photos/tGRvfjn7TsppQYWcA
:
jakie przewody kupowałeś na wymianę. myślałem u siebie zmienić bo potrafi po nogach kopać :mrgreen:

:
Koledzy nie doszywajcie mi wykonywanego zawodu, jestem serwisantem IT przy masie taniej elektroniki, która serwisuję załączyło by się wam sprzęgło w łapce bo nie jest trudno teraz coś urwać :-) . Przewody mam używane od parę lat świeższego moto, koledzy w innych postach pisali o kablach Beru, Bosch na metry i do tego fajki z NGK.

:
Ja własnie zmieniam na nowe przewody Beru i fajki NGK.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group