fabryczny wygląd + lusterka
Odpowiedz do tematu

: fabryczny wygląd + lusterka
Witam
Poszukuję lusterek do mojego motóru , chciałbym znaleźć takie jak w dzień w którym wyjechała z fabryki, powiedzcie gdzie takich szukać , i czy może ma ktoś linka do strony gdzie można sprawdzić fabryczne malowania i wygląd bo niestety szukam już któryś dzień i nie mogę namierzyć. Przypomnę tylko , że moja babcia jest z 92 roku i ma 600 między nogami ;-)
Pozdrowienia dla Wszystkich i na nowy roczek tyle powrotów co wyjazdów i najlepszego

:
Babcia... Phi.

Przecież dopiero co pełnoletnią się stała. Całe życie przed wami.

kilka udostępnionych foto
https://goo.gl/photos/tGRvfjn7TsppQYWcA
: Re: fabryczny wygląd + lusterka
Morfeusz napisał/a:
...może ma ktoś linka do strony gdzie można sprawdzić fabryczne malowania i wygląd bo niestety szukam już któryś dzień i nie mogę namierzyć...


Coś słabo szukasz kolego

Wyszukiwarka lakierów

I jeszcze jedna

A tu rozkminisz moto do najmniejszej śrubki

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
Wielkie dzięki dużo informacji szczególnie z ostatniego linku a co do "babci" to prawda dopiero nastka :-D Koledzy mam jeszcze jedno pytanie gdzie zaopatrzyć się w część albo fabryczne albo co najmniej zamienniki do złudzenia przypominające fabryczne , chciałbym żeby Hania wyglądała tak jak na początku fakt mało zmian tylko lusterka i tylne kierunki ale ciężko znaleźć może dla tego ze mój najmłodszy nie daje mi szans na posiedzenie i pogrzebanie w necie i chyba dla tego idę na skróty
pozdro

Jeżeli Lubisz wszystkich, znaczy to, że wszyscy są ci obojętni.
:
Morfeusz napisał/a:
...gdzie zaopatrzyć się w część albo fabryczne...


No przecież podałem Ci link do sklepu HONDY!

Morfeusz napisał/a:
...albo co najmniej zamienniki do złudzenia przypominające fabryczne...


Allegro, e-bay i cała ta reszta...

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
wiem szukałem i słuchaj jest wszystko kierunki tył ok tylko cena (zresztą jak zwykle ponad 300 jeden) ale lusterek nima allegro ebay przeszukałem jest masa ale org nima albo jednym słowem za słabo przeszukałem

[ Dodano: 2015-01-04, 17:06 ]
ok znalazłem jest wielkie dzięki jeszcze raz za stronkę super

[ Dodano: 2015-01-04, 17:08 ]
ale cena też odpowiednia 369 zł za jedno do sezonu jeszcze trochę czasu jest ale jak nie znajdę to chyba nie będzie wyjścia

Jeżeli Lubisz wszystkich, znaczy to, że wszyscy są ci obojętni.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group