tarcze vt 700
Odpowiedz do tematu

Bart
[Usunięty]
: tarcze vt 700
Mam pytanko czy moze ktos kiedys kupowal albo ma do sprzedania tarcze do vt 700 z 85 roku ? nie mam pojęcia gdzie mozna dostac w normalnej cenie moga byc uzywki :) Prosze o pomoc Małopolske juz chyba przetrzepalem cala i jest 1 na dodatek zuzyta :)

:
Zawsze zostaje dorobienie...

Zawsze ktoś nas podgląda,
raz są to poeci, raz szpicle.
: Re: tarcze vt 700
Bart napisał/a:
Mam pytanko czy moze ktos kiedys kupowal albo ma do sprzedania tarcze do vt 700 z 85 roku ? nie mam pojęcia gdzie mozna dostac w normalnej cenie moga byc uzywki :) Prosze o pomoc Małopolske juz chyba przetrzepalem cala i jest 1 na dodatek zuzyta :)


Normalna cena tzn jaka? Bo jak do swojej 500 szukałem to sztuka koło 400 zł :-)

:
A w tych modelach są dwie z przodu... :twisted:

Zawsze ktoś nas podgląda,
raz są to poeci, raz szpicle.
:
A tak przy okazji

Shadok od czego masz tarcze w swojej???

:
Miałem dorabiane, ale już mam prawie nieśmigane oryginały. 8-)

Zawsze ktoś nas podgląda,
raz są to poeci, raz szpicle.
:
Jakbys miał za dużo to daj znac ;-)

:
tutaj

:
Ta.

Jakby były to bym se kupił.

:
W kwestii tarcz, czy może mi ktoś powiedzieć, jakiego typu tarcza idzie do Hondy VT700C "sztywna" czy "pływająca"? :?:

Bo rozmiarami średnica zewnętrzna 296 mm, średnica wewnętrzna 144 mm, rozstaw śrub 166 mm (5 szt) odpowiada tarcza Lucasa MST 203. :lol:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Todek napisał/a:
W kwestii tarcz, czy może mi ktoś powiedzieć, jakiego typu tarcza idzie do Hondy VT700C "sztywna" czy "pływająca"? :?:

Bo rozmiarami średnica zewnętrzna 296 mm, średnica wewnętrzna 144 mm, rozstaw śrub 166 mm (5 szt) odpowiada tarcza Lucasa MST 203. :lol:


Pływająca tarcza?? to chyba zacisk jest pływający :shock:

.......motór nie umiera nigdy, motór jest wieczny.....
:
Zgadza się zacisk jest "pływający". Ale jak zacząłem szukać tarcz do swojej VT to znalazłem w ofertach dwa rodzaje tarcz, "sztywna" i "pływająca". Pływająca to jest taka która na mocowaniach do piasty koła ma minimalny luz, jest jakoś specjalnie zamocowana.

Pytanie tylko jakiego typu są tarcze w VT700. :?: :?: :lol:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
renegade26 napisał/a:
tutaj


Napisałeś, że pod tym linkiem są tarcze hamulcowe do VT, tylko które to, jak je znaleźć?

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
wybierasz markę, model,rok i wyskakuje ci wszystko co mają do danego modelu

:
Wszystko sie zgadza tylko, że do VT500, VT700, 750, 800 jest sporo części, ale nie ma przypisanych tarcz hamulcowych. :mrgreen:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group