"terkotanie"-"bzyczenie" przy hamowaniu
Odpowiedz do tematu

:
Łysy napisał/a:
Johan TU masz wszystko o bzyczeniu, terkotaniu itp. :-) Ja już się przyzwyczaiłem i udaję, że tego nie słyszę :-)


Czytałem już...

Trahit sua quemque voluptas....
:
Mam to samo.
Myślę, że to kwestia klocków.
Poprzednie były nissin gold teraz założyłęm nissin blue.
Na goldach było cicho na niebieskich bzyczy ... trudno ...
jeżeli wymienić będę musiał wymienię na golda ponownie

Liczy się co jest ... nie co było
:
Jak kupiłem moją 750-tkę ,to też się zastanawiałem nad tym ;-) dziwnym odgłosem ,ale doszedłem do podobnych wniosków co powyżej .Klocki z poprzecznym nacięciem kontrolnym ,marka nieznana .

:
skoro już odkopaliście temat...

u mnie też bzyczy, po zdjęciu zacisku z tarczy, ułożeniu klocków i założeniu było cicho, teraz znów bzyczy podczas jazdy - obstawiam tą miedzianką blaszkę która ma za zadanie dociskać klocki - u mnie jest pęknięta z jednej strony i nie działa tak jak powinna :)

ewentualnie obstawiałem łożysko w kole lub przekładnię ślimakową od prędkościomierza jednak sprawdzałem wstępnie i wątpię by to było to... w wolnej chwili przejadę się bez zacisku i sprawdzę

:
poprawcie tą blaszkę (sprążynę) która powinna dociskać klocki a bzyczenie ustanie. na 99 % źle założona (znam to z autopsji)

:
Ma może ktoś podglad jak ma być założona ta blaszka u mnie po zmianie klocków tez bzyczy i niewiem czy dobrze założyłem

:
Gdzies mi sie obiło ze jest to wina linki hamulcowej wystarczy ja tasma przyczepic do innych linek.

WK
:
Error napisał/a:
linki hamulcowej

A gdzie taka linka się znajduje w VT1100? :mrgreen:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Todek napisał/a:
Error napisał/a:
linki hamulcowej

A gdzie taka linka się znajduje w VT1100? :mrgreen:


Od razu mi się humor poprawił.

NIL MORTIFI SINE LUCRE
:
Todek to ty nie wiesz gdzie ta linka ?
To niby kto ma wiedzieć jak nie Ty ? :mrgreen:

Silnik, dwa koła i mina wesoła :-)
:
W parku linowym :)

WK
:
Error napisał/a:
Gdzies mi sie obiło ze jest to wina linki hamulcowej wystarczy ja tasma przyczepic do innych linek.


Nie słuchaj złych ludzi robią cię w j…. :omg:
a przy okazji poszukaj w swoim moto linki hamulcowej :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group