łącznik lag,regulator napięcia
Odpowiedz do tematu

: łącznik lag,regulator napięcia
Witam.Mam do was prośbę, a mianowicie czy ktoś z was może mi podać wymiary łącznika lagi ewentualnie jakieś zdjęcia?
I 2 sprawa:Mam regulator napięcia nie oryginalny co skutkuje tym ze nie mogę założyć osłony bocznej, może macie jakiś patent na umieszczenie go gdzieś indziej ?

:
Co do lacznika to przeszukaj tematy tam kolega Marlboro wykonywal taki lacznik i zamiescil zdjecia .

:
Były stosowane dwa różne łączniki. W Hondach "europejskich", tych z lat 83-84 łącznik był bardziej masywnym kawałkiem aluminium niż w wersji "amerykańskiej" np '85. Są różne lagi i np. rozmiary uszczelniaczy.
W łącznikach istnieje różnica w rozstawie otworów, niewielka - parę milimetrów, ale jednak...

Wiem, bo sam próbowałem dopasować dokupiony łącznik do zawieszenia mojej Hondzi i rozstaw śrub nie pasuje.

:
Pokusiłem się o własnoręczne wykonanie łącznika ,z 10 blachy aluminium,nawet nie źle wyszło , ale skopałem jeden wymiar w rozstawie śrub ,na szczęście rysunek zapisany wiec naniesie się poprawkę no i materiał zmienię na chromke :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group