/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Oparcie tylnego siedzenia
Autor Wiadomość
accobra
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-28, 10:22   

maly_tomi napisał/a:
Mateusz napisał/a:
accobra napisał/a:
Mateusz napisał/a:
Tylko pamiętaj, że Bartowe to samoróba :-) Na bazie oryginalnego niskiego relingu z 500 :-) Zresztą jak się z nim umówisz to sam zobaczysz. Ktoś na allegro sprzedawał, ale chciał jakieś kosmiczne pieniądze.




No wlaśnie..Pisałem, że drogie to diabelstwo. Dla tego zdecydowałem się, na zrobienie "temi ręcami i temi palcyma" a dokładnie wykorzystując siłe roboczą pracowników:-) firmy w której pracuję :-) Muszę mieć tylko jakieś rysunki, szkice i wymiary...


Zgłoś się do Tomiego - może jeszcze nie wywalili rysunku dla wycinarki plazmowej ... bo ja robiłem "na oko" przy pomocy kawałka tektury. A dopiero to Tomi przeniósł na kompa :-)




Rysunki jeszcze gdzieś powinny być na kompie, tylko trzeba je poprawić o te 4mm :P




Dzięki Tomi:) Jak byś mógł przesłać, to było by fajosko:) Nie mam wycinarki plazmowej :)ale ludziska są chętne aby coś pociąć i pospawać więc na pewno da się coś wykorzystać:)
 
 
Kaczors18
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-22, 20:26   

czemu piszecie że oparcie jest drogie? jakiś czas temu na allegro szukałem jakichś części i pytałem też o oparcie, za 80zł podobno w każdej chwili może ten koleś załatwić, pytał jeszcze jakie, czy niskie, czy wysokie, czy ze stelażem, podobno sporo części może załatwić. to jego numer: 509222257 lub 514808476
 
 
accobra
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-02, 12:05   

Dzięki przyjaciele za odzew i pomoc:) Okazało się, że gościu który współpracuje z naszą firma, powiedział po obejżeniu całości, że nie ma problemy zeby cos takiego zrobić. Jak mi zrobi coś takiego, to umieszczę zdjęcia (no, czyba że nie będzie to wyglądało jak trzeba:))

Pozdrawiam wszystkich:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM