Przewody hamulcowe w oplocie
Odpowiedz do tematu

:
Mider napisał/a:
Wysłałem zapytanie, ale w odpowiedzi dostałem informację, że w/g ich specyfikacji mam tylko jedną tarczę hamulca :/

Wiem że twoja ma jedną tarczę(wujek google).Mierzyłem u siebie lewą stronę(siedząc na motorku) 103cm wraz z końcówkami.Trzeba brać pod uwagę jaką masz kierę.Prosta,wysoka itd.

:
Wujek google mówi nieprawdę, mam dwie tarcze. Kierownica firmowa.

Kto mieczem wojuje, od miecza ginie. Kto miecza nie wyciąga lub z rąk go wypuszcza, ginie na krzyżu.
:
Mider napisał/a:
Wujek google mówi nieprawdę, mam dwie tarcze. Kierownica firmowa.

Honda VT700C z 85, ma dwie tarcze hamulcowe. Jedną tarczę hamulcową miały modele VT700C z 86-87.

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
http://www.fotosik.pl/pok...227eec02c8.html

Nie wiem czy te zdjęcia w czymś mogą pomóc.Jeśli tok tom wielce rad.


Oba przewody mają tą samą długość,czyli 102cm.

:
Jak ja zamawiałem oploty z HEL do mojej 700 85r. to dostałem do 750 85r. i pasują więc wydaje mi się że po prostu weź do 750 :)

:
Patrol303 napisał/a:
Jak ja zamawiałem oploty z HEL do mojej 700 85r. to dostałem do 750 85r. i pasują więc wydaje mi się że po prostu weź do 750 :)

Bo to jest dokładnie to samo.

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
A OK. To bardzo upraszcza sprawę.

Kto mieczem wojuje, od miecza ginie. Kto miecza nie wyciąga lub z rąk go wypuszcza, ginie na krzyżu.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group