VT 750 C2 troszke za cichy
Odpowiedz do tematu

: VT 750 C2 troszke za cichy
chciałbym usprawnić troszkę wydechy w tej chwili mam ori tłumik chciałbym by było go bardziej słychać ale bez przesady jak wy to zrobiliście w tym modelu ?

:
nexmark, Miałem ten sam dylemat. W ubiegłym roku przerobiłem u Edzia "Edhaust" i jestem zadowolony, bardzo zadowolony :lol:
Przy mocnych przegazówkach nawet ogień daje z rury ( prawie jak w rasowych Cobrach)

:
Ja kupiłem z przelotówkami i po jednym sezonie własnie wróciłem do oryginału :P

:
Tak jak napisał Skies, na ten problem najlepiej rozwiązuje Edzio.

UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

:
EDZI ? a gdzie ten EDZIO bo ja jestem z Bydgoszczy

[ Dodano: 2013-04-19, 14:49 ]
w jaki sposów on to przerabia a może sam dałbym rade

:
nexmark, zadzwoń do Edzia może przerabiał komuś z Twojej okolicy. Podjedziesz, posłuchasz, ocenisz. Do mnie masz raczej daleko więc u mnie nie posłuchasz. Nagrywanie na komórce nie wchodzi w rachubę bo nie oddaje w pełni dźwięku :-(

Wysłałem Tobie nr do Edzia na PW. Zadzwoń do niego, wszystko wyjaśni :-)

:
Panowie a nikt nie próbował samemu udoskonalić tego tłumika tak metodami garażowymi ? sezon rozpoczęty i nie chce tracić czasu na wysyłanie wydech do przeróbki

:
nexmark, u Edzia wymieniony został cały wkład wraz z nowym wygłuszeniem. To nie jest chałupnictwo polegające na dziurawieniu przegród oryginalnych. Cała operacja wysyłki, wykonania i zwrotnej wysyłki wyszła dosłownie w kilka dni :-)

:
A jaki był koszt tej przeróbki bez transportu ?

[ Dodano: 2013-04-19, 15:31 ]
ile płaciłeś za te przeróbke ?

:
Nexmark, zadzwoń sobie to Edzia, bo takie informacje to sprawa raczej prywatna.
Jeśli chodzi o samodzielną przeóbkę, to możesz się jeszcze skontaktowac z Kicią (Lbzdz, czy jakoś tak ;-)
Namiar masz TUTAJ

UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

:
pod koniec sezonu pisałem do Edzio i mówił że koszt przerówbki to 300 zł

[ Dodano: 2013-04-19, 18:27 ]
tez wlasnie myślę nad tym czy by nie wysłać

"Stalowe Rumaki nie umierają..."

Pozdrów dzieciaki, bo z żoną się będę widział !

:
ciachu napisał/a:
Jeśli chodzi o samodzielną przeóbkę, to możesz się jeszcze skontaktowac z Kicią (Lbzdz, czy jakoś tak ;-)

Oooooo tak. Jego Shadowka jest od września w moim posiadaniu i wydech ma super dźwięk :mrgreen:

"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
: Re: VT 750 C2 troszke za cichy
nexmark napisał/a:
chciałbym usprawnić troszkę wydechy w tej chwili mam ori tłumik chciałbym by było go bardziej słychać ale bez przesady jak wy to zrobiliście w tym modelu ?

Za cichy dla Ciebie, czy dla otoczenia?
Każdy wraca kiedyś do org wydechów, przemyśl :-)

Trahit sua quemque voluptas....
:
Janusz ale żeby wrócić pierwej trza pojeździć na innych :)

"Stalowe Rumaki nie umierają..."

Pozdrów dzieciaki, bo z żoną się będę widział !

:
Dzwoń do Edzia i nawet się nie zastanawiaj to nie jest koleś który wiertarką zrobi CI 5 dziur w wydechu, gość robi to bardzo profesjonalnie i jak odpalasz motor to wydech chodzi normalnie ale jak odkręcisz manetkę brzmienie jest poprostu fantastyczne i wręcz doskonałe. Bardzo przyjemny basowy dźwięk i dodatkowo jadąc puszczasz gaz to czasami są bardzo fajne strzały, ogólnie rzecz ujmują jest REWELACJA, w tym tygodniu wysyłam mu swoje wydech od C4.
Z tego co pamiętam jak przerabiałem ten pojedynczy wydech w C2 zapłaciłem coś koło 330zł.

Na kazdym zlocie wszyscy przychodzili i podziwiali ten niesamowity gang z pojemności 750 :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group