REGULATOR NAPIĘCIA
Odpowiedz do tematu

: REGULATOR NAPIĘCIA
Ratunku :!: :!: :!:



Jak w temacie szukam : regulatora napięcia do VT 700 lub zamiennika :-|

Ostatnio zmieniony przez yanucha 2008-06-21, 00:40, w całości zmieniany 1 raz
Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
:
Myślę, że w sklepie KLASA jest do dostania, jest to RGU 103. Co prawda nie jest przypoisany konkretnie do VT700C, ale jest przypisany do VT750C z 87 r. to pewnie pasuje też do 700, tylko cena nie jest mała. :-(

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
: Re: REGULATOR NAPIĘCIA
yanucha napisał/a:
Ratumku :!: :!: :!:



Jak w temacie szukam : regulatora napięcia do VT 700 lub zamiennika :-|




Jasiek szukaj na allegro są w miarę ludzkich cenach.

:
Ustaliłem, że to nie musi byc wcale regulator napięcia dyskusja toczy się tutaj http://www.shadow.org.pl/...opic.php?t=1254

Poradźcie coś :-(

Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
:
Pozycz od kogos regulator napiecia, zamontuj i nabierz pewnosci czy to nie alternator. Jesli alternator, to mam namiary na elektyka, ktory przewija te cudenka i robi to pieknie. Sam jezdze na jego "przewinieciu", jezdzi jeszcze jeden kolega i tylko czekam az Renegade znajdzie chwilke by zamontowac swojego "przewijaka" ktorego wyslalem mu w ubieglym tygodniu. Jesli bedzie dzialac jak te dwa poprzednie, czyli bez zastrzezen, to smialo podam Ci namiary. Zadzwonisz, wyslesz, dogadasz sie. ;-)

Ale najpierw nabierz pewnosci o co kamą? :-/

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group