vt 700 1984r problem ze zmienianiem biegów. serwisówka
Odpowiedz do tematu

: vt 700 1984r problem ze zmienianiem biegów. serwisówka
witam zakupiłem właśnie hondę i okazało się że jest problem ze zmianą biegów . dźwignia się zacina nie wraca na swoje miejsce, choć nie zawsze. może ktoś miał podobny problem i jest w stanie pomóc? potrzebuje też serwisówki po polsku jeśli ktoś może przesłać z góry dziękuję

:
Cytat:
potrzebuje też serwisówki po polsku


Z tego co wiem - nie ma po polsku.

Moze jesienią popracujemy nad polska wersją?
Mam edytowalnego Clamera.

: Re: vt 700 1984r problem ze zmienianiem biegów. serwisówka
danielpo1977 napisał/a:
witam zakupiłem właśnie hondę i okazało się że jest problem ze zmianą biegów . dźwignia się zacina nie wraca na swoje miejsce, choć nie zawsze. może ktoś miał podobny problem i jest w stanie pomóc? potrzebuje też serwisówki po polsku jeśli ktoś może przesłać z góry dziękuję

Miałem podobny problem po ponownym przykręceniu dźwigni biegów bo trochę ją podgiąłem do góry. Rozwiązanie było proste, trzeba było wyregulować ustawienie dźwigni na podłużnym trzpieniu (tym z gumkami) dwoma nakrętkami które tam są. Niestety nie mam zbliżenia na foto ale się zorientujesz :-D . Chyba nie różni się to specialnie od twojego modelu. Spróbuje jeszcze szczegóły namierzyć w Clymerze.

[ Dodano: 2012-07-31, 09:22 ]
Jednak inaczej to wygląda, ale na bank regulacja musi być.

:
...zdarza się tak ...przy pękniętej sprężynie ( nr 6 na foto) .... miałem tak kilka moto wstecz ( taki kupiłem ) wrzucać biegi można ale dźwignia nie wraca do swojego położenia ... i jest problem z zrzucaniem biegów .... niestety trzeba rozebrać moto żeby ją wymienić....( zdjąć pokrywę) ... ZENON jak masz edytowanego podeślij mi e-maila rozłożone na części i komp przetłumaczy ( wiem że będą błędy)... ale tak trzeba by zacząć..... szczegóły i błędy potem ...

"Ryba nie może żyć w przejrzystej wodzie" - TSUNETOMO YAMOMOTO / STOP ACTA
:
Mój brat zaoferował się, że może spróbować przetłumaczyć całość ino musiałby dostać materiał do tłumaczenia :mrgreen:

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
:
To co Matrix trzeba tłumaczyć? No mam to i do naszych jak wiesz. Najlepiej zgrać na płytę i wysłać. Brat się narobi :koso: A czy mam edytowalne te materiały nie wiem, nie ma mnie dziś we Wrocku.

:
Oset, Nie mam wersji edytowalnej :-)8
Narobi ale jak chce to przecież nie będę go zniechęcał, a i zabraniać też nie będę :chytrusek:

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
:
Cytat:
ZENON jak masz edytowanego podeślij mi e-maila rozłożone na części i komp przetłumaczy ( wiem że będą błędy)... ale tak trzeba by zacząć..... szczegóły i błędy potem ...



http://www.shadow.org.pl/...opic.php?t=4863


Ps.Wrzuciłem pierwsza częśc edytowalną a jest ich razem 36!!!Skanowałem chyba przez 2 dni te 36 czesci...
W miare postępów -musimy widziec pierwszą cześ przetłumaczoną na polski -wszyscy-warunek sine qua non(niezbędny) aby udostępnial dalsze czesci.
Inaczej bedzie KASZANA.
Chodzi tez o to aby szukac błędów i je poprawiac wspólnie.
Ta pierwsza czesc edytowalna jest dostępna jeszcze -przed chwilą zassałem i jest ok.
Do dzieła!!!!

:
..ok ...

"Ryba nie może żyć w przejrzystej wodzie" - TSUNETOMO YAMOMOTO / STOP ACTA
:
witam
panowie dziękuje za porady .
ja znalazłem serwisówke po angielsku do vt700-750 na jakiejś ruskiej stronie pobiera bez problemu link poniżej jak ktoś jest zainteresowany.
http://blackbears.ru/index_en.php?get=manual

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group