Lakier
Odpowiedz do tematu

: Lakier
Czy mógłby mi ktoś pomóc i powiedziec jak można uzyskac taki efekt lakieru jak na zdjęciu poniżej ? Chcę u siebie zrobic coś takiego, lecz w kolorze czarnym ze srebrnymi (byc moze takze jeszcze czerwonymi lub niebieskimi) przeblyskami.

Zwykly "metalik" ma dla mnie za słaby efekt


Oto zdjecie:


By arithel at 2012-03-08

Ostatnio zmieniony przez Ari 2012-03-21, 12:19, w całości zmieniany 1 raz
:
nie jestem pewien na 100% ale być może jest dodany b.drobny brokat do lakieru i dlatego robi taką głębie.Malowanie jest bardzo ciekawe

:
Byc moze i brokat. Brokat takze bardzo dobrze wyglada.

Na swojej perkusji mam zrobione swietne malowanie z brokatem, moze by i na moto podpasowalo ;)

:
dokladnie brokat.Mozna zakupic w różnych odcieniach.Nie ktorzy dodaja perłe czy tez brokat nawet do klaru(bezbarwny)zeby uzyskac lepszy efekt.Do calosci zeby uzyskac jak najlepszy wyglad ja osobiscie nakladam nawet 6-7 warstw bezbarwnego wtedy jest wrazenie jak by ktos chcial sobie ziarno wziasc a sie nie da :-)

:
A jak myslicie, czy da się uzyskac dobry efekt przy użyciu czarnego lakieru aby miał srebrne przeblyski brokatu ? Czy może będzie to wyglada zle/tandetnie/gryzc sie ze soba ?

Moto chce miec ogolnie utrzymane w ciemnej kolorystyce z czarnym i mysle jaki kolor by pasował aby nie było tak jednolicie

:
Wydaje mi się że tu baza jest metaliczna lub perłowa i do pierwszych warstw bezbarwnego dodany jest brokat lub metalik. I widać że bezbarwnego jest sporo warstw.

:
ja bym nie kombinowal z srebrnym brokatem do czrnego lakieru zeby to pózniej nie wygladalo jak bąbka na choinke.Do czrnego kupisz brokat czarny który ma wiele odcieni i w sloncu bedzie szał.Poszukajna aledrogo tam gosc wystawiał brokaty bedziesz widzial jak to wyglada

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group