Zbiornik paliwa
Odpowiedz do tematu

:
dzięki za kontakt, podpytam.

[ Dodano: 2014-01-19, 10:40 ]
Podpytałem o koszty w Zabrzu. Trochę mnie zraziły. 500 - 600 pln.
Jednak znalazłem inną osobę do tej operacji. Koszt to ok. 300 pln. Jak dogadam szczegóły to wrzuce namiary.

Zastanawiam sie jeszcze nad sensem powiększania baku.

Za przemawia oczywiście zwiekszony zasię. Wygląda tez znacząco się poprawia.

Jakie "za" jeszcze macie ? Co do wad rozwiązania też z chęcią sie przysłucham :)


A z innej beczki - zdemontowałem zbiornik. Paliwo spuściłem przez kranik. Jednak trochę paliwa w zbiorniku zostało i nie mam pojęcia jak sie go pozbyć. Jakieś rady ? Muszę zbiornik przygotować do cięcia....

:
Ja mam shadowke z '91 i pojemność zbiornika to masakra :-( przy 100 przejechanych milach nerwowo rozglądam się za stacją paliw. Większy zbiornik nadał by też masywności poza tym mój jest zardzewiały w środku bo moto sporo stało ponoć zanim je kupiłem i widać poprzedni właściciel "gamoń" :omg: zostawił suchy zbiornik.
Reasumując wdzięczny będę za info o większym niezardzewialym :mrgreen: zbiorniku który mógłbym przypasować do swojej Hanny ;-)

:
Odświeżę trochę temat, po dłuższym dumaniu, myśleniu,planowaniu, udało się zakupić bak. Wymaga jeszcze sporo pracy ale pierwsza przymiarka już jest. Nie byłbym sobą gdybym się nie pochwalił, zwłaszcza że jest jeszcze czas na przeróbki i chętnie wysłucham opinii.














Nie będąc motocyklistą tracisz z życia tyle samo, co abstynent i impotent.
:
Z góry przepraszam za zdjęcia , obracałem je ale coś poszło nie tak i wkleiły się różnie.

Nie będąc motocyklistą tracisz z życia tyle samo, co abstynent i impotent.
:
Ile ma pojemności?

Marcin
:
jeszcze nie zmierzone, postaram się dość szybko to zweryfikować. Na razie przymiarka i ocena wizualna. Dam znać na pewno ile tam wchodzi.

Nie będąc motocyklistą tracisz z życia tyle samo, co abstynent i impotent.
:
rodzik01 napisał/a:
Z góry przepraszam za zdjęcia , obracałem je ale coś poszło nie tak i wkleiły się różnie.


Jak obrócisz następnym razem, to je zapisz :-D

Spodnie w kroku Ci pękną od tego "za dwanaście trzecia" :-)
Podnóżków zabraknie na stopę :-P

:
nauczę się i ja, że tak powiem. próbowałem coś nie poszło heh, obiecuję poprawę

Nie będąc motocyklistą tracisz z życia tyle samo, co abstynent i impotent.
:
od czego jest to zbiornik ?

:
Że tak powiem od niczego, dół zbiornika wzięty od VT 600 aby nie zmieniać kranika i mocowania do ramy, itd. Reszta to przerabianie oryginału, dorabianie, klepanie, spawanie itd.

Nie będąc motocyklistą tracisz z życia tyle samo, co abstynent i impotent.
:
brawo, ładnie się prezentuje :)

:
mam podobny uchwyt tablicy, do czego masz ją zamontowaną?

:
Zleciłeś pracę komuś czy sam działałeś?

:
Zbiornik kupiłem jako niedokończony projekt na pewnym serwisie aukcyjnym.
Jak się dziś okazało mieści on 13,5litra :mrgreen: w porównaniu z moim oryginałem 9-cio litrowym to sporo.

Tablicę mam zamontowaną do wahacza, w miejscu gdzie i koło lecz dodatkową śrubą, poszperać, opisywałem już to i wklejałem fotki.

Nie będąc motocyklistą tracisz z życia tyle samo, co abstynent i impotent.
:
Zbiornik już schnie :) niedługo montaż :chytrusek:



Nie będąc motocyklistą tracisz z życia tyle samo, co abstynent i impotent.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group