Ile powietrza ma być w kołach
Odpowiedz do tematu

janus
[Usunięty]
: Ile powietrza ma być w kołach
Mam taki pytanie ile powinno być powietrza (atmosfer) w oponach w moim moto bo jako¶ nigdzie na forum nie znalazłem takiej informacji pozdrawiam

:
Powinno być napisane gdzie¶ na motocyklu (chyba na wahaczu od strony łańcucha)



Przód: 200kPa (2.00kgf/ccm , 29psi)

Tyl do 90kg: 200kPa (2.00kgf/ccm , 29psi)

Tyl powyżej 90kg: 250kPa (2.50kgf/ccm , 36psi)

Honda Shadow VT1100 C3X Aero - Tarantella
BMW F800GS 2008 - Apache
MW750 - Ka¶ka
Dr650

Podróże. Te małe i te duże - Galactic Adventure
: Re: Ile powietrza ma być w kołach
janus napisał/a:
Mam taki pytanie ile powinno być powietrza (atmosfer) w oponach w moim moto bo jako¶ nigdzie na forum nie znalazłem takiej informacji pozdrawiam




Jak jedziesz sam - 2,0 i z tyłu i z przodu. Jak jedziesz z pasażerem to tył pompujesz do 2,5. To jest napisane na nalepce na osłonie łańcucha oraz w serwisówce.



Widzę Tomi, że odpisali¶my w tym samym czasie ;-)

Say no to slow.
janus
[Usunięty]
:
serdeczne dzięki idę sprawdzić i zaraz w drogę ;-)

janus
[Usunięty]
:
No i fajnie jak tylko dopompowałem powietrza zaczeły się problemy, musiałem wymienić zaworek, pojechałem do dziewczyny a jak od niej wyszedłem okazało się ze za wiele nie zostało powietrza bo znów zaworek się skopał, założyłem nowy i powietrze juz nie uciekało zaworkiem okazało się że po włożeniu koła do wody b±belki powietrza uchodz± przez niektóre szprychy :-( a co najgorsze w Koninie może być problem z napraw± byłem w jednym serwisie powiedzieli mi że motocykli to za bardo nie robi nikt w Koninie oni mog± zajrzeć ale tak do końca to się nie znaj± ;-) co¶ pechowy dzień miałem ale troche pojeĽdziłem i to się liczy :-D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group