dzwieki podczas jazdy
Odpowiedz do tematu

:
Mateusz napisał/a:
Dorka73 napisał/a:
jarek73 napisał/a:
Dorotko ale ty nie wiesz o jakich kluczach mowa ci co byli na wymianie przewodu i bigosiku u Dody wiedzą jak wygląda NIEZBĘDNIK KOBIECY :thx: :mrgreen: :mrgreen:




Fakt, nie wiem :-( Ktoś zdradzi rąbek tajemnicy?


Powiem tak - zastanawialismy sie, kiedy doda wyciagnie z sakwy skladana gazrurke :-)




Jeśli dobrze zrozumiałam - doda jest kobietą przygotowaną na każdą ewentualną (czego oczywiście jej nie życzę) awarię w trasie i posiada wszystkie niezbędne i zbędne :mrgreen: narzędzia.

:
Dorka73 napisał/a:


Jeśli dobrze zrozumiałam - doda jest kobietą przygotowaną na każdą ewentualną (czego oczywiście jej nie życzę) awarię w trasie i posiada wszystkie niezbędne i zbędne :mrgreen: narzędzia.


Wcale tak dużo tych kluczy nie miałam, w Waszych sakwach z pewnością ciekawsze narzędzia by się znalazły :-)8

Podobno człowiek różni się od małpy tym, że stosuje narzędzia. Więc próbuję się różnić :-)8

:
doda napisał/a:
Podobno człowiek różni się od małpy tym, że stosuje narzędzia. Więc próbuję się różnić :-)8




Eeee bez narzędzi, też się (trochę?) różnisz :lol: :mrgreen: :lol:

Ostatnio zmieniony przez Globi 2008-02-11, 21:42, w całości zmieniany 1 raz
Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
:
yanucha napisał/a:
doda napisał/a:
Podobno człowiek różni się od małpy tym, że stosuje narzędzia. Więc próbuję się różnić :-)8




Eeee bez narzędzi, też się (trochę?) różnisz :lol: :mrgreen: :lol:




Oj, doigrasz się :-)8

:
Dorka73 napisał/a:
yanucha napisał/a:
doda napisał/a:
Podobno człowiek różni się od małpy tym, że stosuje narzędzia. Więc próbuję się różnić :-)8




Eeee bez narzędzi, też się (trochę?) różnisz :lol: :mrgreen: :lol:




Oj, doigrasz się :-)8




DODA też się (trochę?) zna na żartach ;-)

Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
:
Tylko trochę :-)8

Dzięki za komplement (w odniesieniu do różnic między małpami a ludźmi) :mrgreen:

:
hmmm



A czy pamiętacie o moim pytaniu odnośnie tylnego plasticzanego pukania???????? :-(

"Kiedy siedzę na maszynie totalny czuję luz" (Dżem)
:
Dzień dobry wszystkim. Jestem świeżo upieczonym jeźdźcem cienia :)



Mam też parę odgłosików zauważalnych.



Od silnika: cyk cyk cyk cyk :)

I chyba dźwięk łańcucha. Chyba bo słyszeć to zacząłem po wymianie kasku, wczesniej tego nie było :)



Postanowiłem to tu napisać bo nie wiem czy ktoś z was zwrócił na to uwagę. Pozamieniajcie się kaskami dla eksperymentu. Nowe oblicze maszyny :)

Kupiłem LOKOMOTYWĘ :)
fifi
[Usunięty]
:
co do dzwięków... ostatnio jezdziłem po wybrzeżu (cały tygodniowy urlop) po paru dniach na każdej nierówności coć stukało.... okazało się po kilkakrotnym przejrzeniu silnika i obnacaniu go , że nic nie ma ?!?



...przypadek chciał że stuknąłem nogą w wydech - zgubiłem śruby mocujące go... może to to?!? u mnie odglosy zniknęły , sprawdz to



pozdrawiam

radunc
[Usunięty]
:
- u mnie furkotała przednia szyba - zdjąłem

moto mi się od razu bardziej podoba i nie furkocze :-)

- jeszcze cos stuka a raczej klika, to chyba przednie amortyzatory, czeka mnie wymiana oleju bo go chyba wcale nie mam.... tak stwierdzil mechanik :twisted:

- i łańcuch zaczął szeleścic, tez w weekend odejdzie do nieba dla łańcuchow :chytrusek:

:
A u mnie gdy naciskam przedni hamulec zaczyna coś delikatnie, przyjemnie :-P terkotać. Jak go puszczę dźwięk zanika. Co to może być?

:
Czarniutki napisał/a:
A u mnie gdy naciskam przedni hamulec zaczyna coś delikatnie, przyjemnie :-P terkotać. Jak go puszczę dźwięk zanika. Co to może być?




Sprawdzałeś bicie tarczy hamulcowej?

Ze mną jak z dzieckiem.

Za rączkę i na piwo.
:
Ale to jest inny rodzaj terkotu. Tak prawdę mówiąc pojawia się on już na samym początku wciśnięcia hamulca, kiedy jeszcze klocki nie dotykają do tarczy.



Tak sobie teraz pomyślałem - czy pompa hamulcowa może wydawać takie dźwięki?

:
Klocki praktycznie przez cały czas dotykają tarczy. :lol: Tarcze zapewne masz dziurkowaną, i to chyba klocki tak terkoczą. :lol: Takie jest moje zdanie, ale mogę się mylić. :lol: Pompa to raczej nie jest. :lol:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
W takim razie jutro zrobię ekperyment - posłucham czy częstotliwość terkotu zmienia się liniowo wraz z prędkością :roll:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group