Pierwsza 600 na forum wita sie
Odpowiedz do tematu

:
Todek napisał/a:
Ale byłaby traska. :lol: :chytrusek:


Hehe... Odemnie dalej... a jeszcze "wyciągniemy" Henrego z Czech i poległeś z długością... trasy oczywiście :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
GhoustDragon napisał/a:
Todek napisał/a:
Ale byłaby traska. :lol: :chytrusek:


Hehe... Odemnie dalej... a jeszcze "wyciągniemy" Henrego z Czech i poległeś z długością... trasy oczywiście :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:




Dobra trochę pojechaliście, ale ja głosuję na Łódź. I możecie tam jechać przez co chcecie.

Marcin
:
Witam. Dziś kupiłem piękną vt 600, czerwony metallic rocznik 98. W połączeniu z chromem ten lakier robi naprawdę piorunujące wrażenie. Za niedługo pokażę zdjęcia. Radość u mnie w domu jest ogromna.

:
fender75 napisał/a:
Witam. Dziś kupiłem piękną vt 600, czerwony metallic rocznik 98. W połączeniu z chromem ten lakier robi naprawdę piorunujące wrażenie. Za niedługo pokażę zdjęcia. Radość u mnie w domu jest ogromna.




Gratulacje. Trzy foty ukradkiem już widziałem :-D .

Marcin
:
Gratulacje !!!

Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
bergen
[Usunięty]
:
no to gratulacje!

:
GRATULACJE :-D

:
Świetny wybór, gratulacje.

VT 600 -> VT 750 DC -> VZR M1800R -> Triumph Tiger SE 1050
:
Gratulacje :-D

UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

:
No to teraz pozostaje tylko czekać na pogodę do jazdy.Gratulacje .

Ze mną jak z dzieckiem.

Za rączkę i na piwo.
:
Piękna, witamy kolejną 600-tkę w rodzinie :-D Samej radości z jazdy :arrow:

Niech Cień będzie z Tobą :arrow:
:
No i moje gratki...

Fotkami nie zapomnij się pochwalić...

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
Gratulacje :mrgreen:

Nie zapomnij zmienić opisu ;-)

:
Gratulacje :-)

:
Dzięki Panowie. A oto premierowe zdjęcia u mnie na podwórku w moim podpisie.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group