Pierścienie tłokowe-pytanie
Odpowiedz do tematu

:
Tłoki są w takich samych nadnominałach oczywiście czyli 0.25 i 0.5.

Jadę jadę na motorze...
Hypersoniq
[Usunięty]
:
Witam, mam problem z założeniem pierścieni, a konkretnie który z compression rings powinien być wyżej, a który niżej. Wyglądają identycznie poza tym że jeden (włożyłem go na górę) ma jasną obwódkę na zewnątrz dookoła.

Dla pewności jeszcze jedno pytanie: rozumiem że znaczek "R" powinien znajdowac się od góry pierścienia po zamontowaniu?

:
Czy aby na pewno identyczne? Ten który jest montowany jako pierwszy od góry powinien mieć powierzchnie styku z cylindrem taką jakby lekko zaokrągloną, i to pewnie będzie ten z jasnym paskiem dookoła. Ten drugi pierścień powinien być tak lekko ścięty, i jego powierzchnia zewnętrzna powinna być prosta nie zaokrąglona. :lol:

Na pierścieniach powinno być wybite oznaczenie " T " /Top/ i tą literka do góry. :lol:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
Hypersoniq
[Usunięty]
:
Dzięki za szybką odpowiedź, to chyba dobrze założyłem:



http://www.fotosik.pl/pok...fceebd9250.html



tyle że nie ma "t" a jest "r" ;-)

:
Hypersoniq napisał/a:
Dzięki za szybką odpowiedź, to chyba dobrze założyłem:



http://www.fotosik.pl/pok...fceebd9250.html



tyle że nie ma "t" a jest "r" ;-)




Wygląda na to, że dobrze. :lol: Na drugim pierścieniu też jest znaczek "r"? I dałeś go do góry? :lol:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
Hypersoniq
[Usunięty]
:
Tak, na drugim jest taki sam znaczek i tez dałem go od góry :-)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group