przedłużki do kierunkowskazów
Odpowiedz do tematu

: przedłużki do kierunkowskazów
Ponieważ nie mieszczą mi się sakwy muszę przenieść kierunkowskazy. Na pewno nie chcę wiercić otworów w błotniku. Nie mam tez niezbędnych narzędzi do wykonania przedłużek. Proszę o jakieś sugestie lub pomoc.

:
http://www.moto-akcesoria.pl



Jamciu - widziałem tutaj - chyba wczoraj ogladałem takie przedłużki

:
A masz jakiś bagażnik czy cuś?



Ja jak robiłem sobie bagażnik to przyspawałem kawałek uchwytów właśnie z myślą o kierunkach.

Ewentualnie kierunki mocowane na stkwach (przyklejane ledy lub coś ala obrysówki) jak ma Shadok.

Ostatnio zmieniony przez renegade 2009-11-27, 15:41, w całości zmieniany 2 razy
:
tutaj , nawet tanie 18,00 zata



http://www.moto-akcesoria...21_1110_830_891

:
stelaże mam takie

:
AJK-u tylko ja do tyłu chcę przenieść a nie w bok.

: Re: przedłużki do kierunkowskazów
jamcio napisał/a:
Ponieważ nie mieszczą mi się sakwy muszę przenieść kierunkowskazy. Na pewno nie chcę wiercić otworów w błotniku. Nie mam tez niezbędnych narzędzi do wykonania przedłużek. Proszę o jakieś sugestie lub pomoc.


Jamcio, gdzie masz tablicę? Na końcu błotnika? Bo ja u siebie przykręciłem po prostu do mocowania tablicy rejestracyjnej dwa nieduże złącza budowlane zgięte pod kątem 90 stopni. I zarówno te "kątowniczki" jak i tablicę przykręciłem do mocowania przy pomocy śrub :-) i już mam miejsce pod kierunki :-) Jakbyś chciał zobaczyć, jak to wygląda, to mogę jutro zdjęcia jakieś zrobić (jak nie zapomnę) i wstawić. Rozwiązanie proste, tanie i skuteczne.

Mi się nie chciało nad tym pracować, ale można chwilę posiedzieć z jakimś pilnikiem i elegancko to wszystko oszlifować i spasować :-)

: Re: przedłużki do kierunkowskazów
Mateusz napisał/a:
jamcio napisał/a:
Ponieważ nie mieszczą mi się sakwy muszę przenieść kierunkowskazy. Na pewno nie chcę wiercić otworów w błotniku. Nie mam tez niezbędnych narzędzi do wykonania przedłużek. Proszę o jakieś sugestie lub pomoc.


Jamcio, gdzie masz tablicę? Na końcu błotnika? Bo ja u siebie przykręciłem po prostu do mocowania tablicy rejestracyjnej dwa nieduże złącza budowlane zgięte pod kątem 90 stopni. I zarówno te "kątowniczki" jak i tablicę przykręciłem do mocowania przy pomocy śrub :-) i już mam miejsce pod kierunki :-) Jakbyś chciał zobaczyć, jak to wygląda, to mogę jutro zdjęcia jakieś zrobić (jak nie zapomnę) i wstawić. Rozwiązanie proste, tanie i skuteczne.

Mi się nie chciało nad tym pracować, ale można chwilę posiedzieć z jakimś pilnikiem i elegancko to wszystko oszlifować i spasować :-)






Chyba czaję o co chodzi. Ale fotkę poproszę. Ciekawi mnie jak to wizualnie wygląda.

:
To mażna dorobić kawałek płaskownika z nierdzewki i dokręcić

U mnie trochę widać na filmiku

Ostatnio zmieniony przez renegade 2009-11-27, 15:43, w całości zmieniany 1 raz
:
OK.Jamcio - kumam.



Mati - fajny pomysł - chyba go wykorzystam i aby troche zwiękrzyc odległość od swiatła stopu , to dokupię takie przedłużki jak pokazywałem w linku.

: Re: przedłużki do kierunkowskazów
jamcio napisał/a:
Mateusz napisał/a:
jamcio napisał/a:
Ponieważ nie mieszczą mi się sakwy muszę przenieść kierunkowskazy. Na pewno nie chcę wiercić otworów w błotniku. Nie mam tez niezbędnych narzędzi do wykonania przedłużek. Proszę o jakieś sugestie lub pomoc.


Jamcio, gdzie masz tablicę? Na końcu błotnika? Bo ja u siebie przykręciłem po prostu do mocowania tablicy rejestracyjnej dwa nieduże złącza budowlane zgięte pod kątem 90 stopni. I zarówno te "kątowniczki" jak i tablicę przykręciłem do mocowania przy pomocy śrub :-) i już mam miejsce pod kierunki :-) Jakbyś chciał zobaczyć, jak to wygląda, to mogę jutro zdjęcia jakieś zrobić (jak nie zapomnę) i wstawić. Rozwiązanie proste, tanie i skuteczne.

Mi się nie chciało nad tym pracować, ale można chwilę posiedzieć z jakimś pilnikiem i elegancko to wszystko oszlifować i spasować :-)






Chyba czaję o co chodzi. Ale fotkę poproszę. Ciekawi mnie jak to wizualnie wygląda.




Mniej więcej TAK , tylko we własnym zakresie to to kosztuje jakieś 7 złotych :-)

:
AJK napisał/a:
OK.Jamcio - kumam.



Mati - fajny pomysł - chyba go wykorzystam i aby troche zwiękrzyc odległość od swiatła stopu , to dokupię takie przedłużki jak pokazywałem w linku.








AJK to mój temat :twisted:

:
AJK napisał/a:
OK.Jamcio - kumam.



Mati - fajny pomysł - chyba go wykorzystam i aby troche zwiękrzyc odległość od swiatła stopu , to dokupię takie przedłużki jak pokazywałem w linku.


Jak kupisz złącze z długą dziurą w środku jednego z ramion, to dodatkowo będziesz mógł regulować odstawienie kierunków na boki. Ja założyłem na stałe, bo chciałem mieć kierunki jak najbliżej, nie zawsze będę jeździł z sakwami :-)

:
jamcio napisał/a:
AJK napisał/a:
OK.Jamcio - kumam.



Mati - fajny pomysł - chyba go wykorzystam i aby troche zwiękrzyc odległość od swiatła stopu , to dokupię takie przedłużki jak pokazywałem w linku.








AJK to mój temat :twisted:






:thx: :thx: :thx: :thx: :thx: :thx: :thx: :thx: :thx: :thx: :thx: ........taki malutki Rzepik :koso:

:
OK. Dzięki.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group